Her siteye üye olmaya son!

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177

İşte sizlere çok önemli bir ihtiyaca karşılık veren bir site, İnternette yaptığınız aramalarda ihtiyaç duyduğunuz bağlantıları görmenizi sadece forumlara üyelikle izin veren sitelerde üyelik işlemi yapmadan bu bağlantıları görebilmenizi yarıyor.Tek yapmanız gereken ana sayfadaki kutuya, görüntülemek istediğiniz sitenin adresini girmek.

Linkleri görebilmek için üye ol" yazısı bir çok defa karşımıza çıkmıştır kimi zaman tek bir linki görebilmek için bir çok web sitesine üye oluruz. Bazende üye olduktan sonra görebildiğimiz o linkler kırık çıkar. Bu sefer tekrar google'a da arama yapıp tekrar yeni "linkleri görebilmek için üye olunuz" larla karşılaşırız. Bir sürü yere gereksiz yere üye olur ve gereksiz yere bir sürü vakit kaybederiz. Daha sonra o üye oldugumuz yerler bize e-mail atarak bizi rahatsız etmeye devam ederler. Peşimizi bırakmak istemezler.
İşte sizlere tanıtacağım bu servis sizleri bu tür zahmetlerden kurtarmayı amaclıyan bir web sitesi.

HazirUyelik.com
Siteye girdikten sonra üyeliğini aradığınız web sitesini arama kutusuna yazıp aratıyorsunuz. Eğer sistemde kayıtlıysa üyelik bilgileri karşınıza cıkıyor. Bilgilerin çalışıp çalışmadığını sisteme bildirebiliyorsunuz.
Eğer arzu ederseniz sizde başka sitelerin üyelik bilgilerini sitede paylaşıyorsunuz. Diğer kullanıcılara iyilik yapmak için.
Kısaca haziruyelik.com sizi gereksiz yere onca siteye üye olmaktan kurtaran bir vakitten tasarruf aracı.
Güle güle kullanın.

www.haziruyelik.com

Kriptex

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Millet cok iyi dusunuyor ama eger bu sistem yayginlasirsa bircok forum sitesi icin pek hos olmaz :)

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Çok güzel bir uygulama bence. Düşünen arkadaşları kutlamak lazım :)

Reaksiyon puanı
2,146
bugmenot'un benzerini yapmışlar. Eklentisini kur bugmenot'un bi çok yerde işe yarıyor.

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bugmenot üyelikleri genelde ban yemiş oluyor forumlardan :)

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
bu üyelikleri hemen hemen bütün forumlar banlıyor, hoşta değiller bence zaten... :)

emresandikci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
üye olmadığım site kalmadı bunu yapmakta biraz gecikmişler :D

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Güzel düşünülmüş bir sistem :)

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
nur152 kim banlayın gitsin :D

unspoken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben yaptım :D (fikir ve yönetimi bana ait)
öncelikle yorumlar için teşekkür ederim
bugmenot.com dan aldık fikri. bugmenot hem ing oldugu için çoğu insanlar anlamıyordu hem de dediğiniz gibi moderasyon olmadığı için fake, reklam hesaplar havada ucuşuyor. bi de buna üyeler tarafından değiştirilmiş şifreler, forumlar tarafından banlanmış üyelikler eklenince site kullanılamaz bir hale gelmiş.
haziruyelik.com da elimizden geldiğince güncelliğini yitiren şifreleri silip yenilerini eklemeye çalışıyoruz.
sitenin amacı insanlara vakit tasarrufu sağlamak, email adreslerinin spamla dolup taşmasını engellemek ve de internette stres yaşamamalarını sağlamak :)

belki forum siteleri bundan hoşlanmayabilir dediğiniz gibi ama kullanıcılar da tek 1 linki görebilmek için üye olmayı kimi zamanda bu linkin kırık çıkmasından hiç ama hiç hoşlanmıyor:) aslında forum sitelerine hiç bir zararı yok. forumlarına 1 kereliğine üye olan ve bir daha hiç girmiyecek bir üyenin o foruma ne katkısı olabilirki (tabi email lar daha sonra spam yapmak için kullanılmıyor yada email listeleri spamcılara satılmıyorsa)

nur152 ben değilim (ben eklemedim) :D site kurallarına aykırı bi davranış yapmadıgı sürece banlamazsanız sevinirim haziruyelik.com için iyi bir referans olur. "shiftdelete in bile şifresi var" :cool: :) hani belki 1 kişiye faydası dokunur bu üyelik sayesinde bi işini görür.

ilerde bi chrome/firefox eklentisi düşünmüyor değiliz. ama şuan için yapmamız munkun gözükmüyor. kim bilir belki ilerde bir iphone uygulaması bile olabilir:p

insanlara fayda sağlamak isteyen paylaşımcı yürükleri de bekliyoruz sitenin "üyelik bilgisi ekleme" bölümüne :)

umarım ilerde daha da güzel yerlere gelir site. tekrardan teşşekkürler yorum yapan tüm arkadaşlara

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
ben yaptım :D (fikir ve yönetimi bana ait)
öncelikle yorumlar için teşekkür ederim
bugmenot.com dan aldık fikri. bugmenot hem ing oldugu için çoğu insanlar anlamıyordu hem de dediğiniz gibi moderasyon olmadığı için fake, reklam hesaplar havada ucuşuyor. bi de buna üyeler tarafından değiştirilmiş şifreler, forumlar tarafından banlanmış üyelikler eklenince site kullanılamaz bir hale gelmiş.
haziruyelik.com da elimizden geldiğince güncelliğini yitiren şifreleri silip yenilerini eklemeye çalışıyoruz.
sitenin amacı insanlara vakit tasarrufu sağlamak, email adreslerinin spamla dolup taşmasını engellemek ve de internette stres yaşamamalarını sağlamak :)

belki forum siteleri bundan hoşlanmayabilir dediğiniz gibi ama kullanıcılar da tek 1 linki görebilmek için üye olmayı kimi zamanda bu linkin kırık çıkmasından hiç ama hiç hoşlanmıyor:) aslında forum sitelerine hiç bir zararı yok. forumlarına 1 kereliğine üye olan ve bir daha hiç girmiyecek bir üyenin o foruma ne katkısı olabilirki (tabi email lar daha sonra spam yapmak için kullanılmıyor yada email listeleri spamcılara satılmıyorsa)

nur152 ben değilim (ben eklemedim) :D site kurallarına aykırı bi davranış yapmadıgı sürece banlamazsanız sevinirim haziruyelik.com için iyi bir referans olur. "shiftdelete in bile şifresi var" :cool: :) hani belki 1 kişiye faydası dokunur bu üyelik sayesinde bi işini görür.

ilerde bi chrome/firefox eklentisi düşünmüyor değiliz. ama şuan için yapmamız munkun gözükmüyor. kim bilir belki ilerde bir iphone uygulaması bile olabilir:p

insanlara fayda sağlamak isteyen paylaşımcı yürükleri de bekliyoruz sitenin "üyelik bilgisi ekleme" bölümüne :)

umarım ilerde daha da güzel yerlere gelir site. tekrardan teşşekkürler yorum yapan tüm arkadaşlara

tamam iyi güzel bir fikir ama sitenizin amacı bizim sitemiz için uygun değil, sitemizdeki bütün linkler açıktır, üye olmalısınız diyen hiç bir bağlantı söz konusu değildir.

unspoken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam iyi güzel bir fikir ama sitenizin amacı bizim sitemiz için uygun değil, sitemizdeki bütün linkler açıktır, üye olmalısınız diyen hiç bir bağlantı söz konusu değildir.
linkler konusunda son derece haklısın Rom. hala öylemi bilmiyorum ama uzun bir süredir shiftdelete.net davetiye ile üye alımı yapıyordu. bu sebebten belkide davetiye bulamayan bir çok arkadaş shiftdelete forumlarından tam anlamıyla faydalanamıyordu (soru sormak, öm atmak gibi) bu acıdan o şifre belkide bazı arkadaşlara çok yardımcı olacak.
ama tabiki shiftdelete bundan hoşlanmadıysa o üyeliği banlayabilir. ve de benden benzer bir durum yasanmamasını rica ederlerse ben de bundan sonra bu tarz bi durum farkedersem haziruyelik.com da ilgili üyelik bilgisini silerim

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
linkler konusunda son derece haklısın Rom. hala öylemi bilmiyorum ama uzun bir süredir shiftdelete.net davetiye ile üye alımı yapıyordu. bu sebebten belkide davetiye bulamayan bir çok arkadaş shiftdelete forumlarından tam anlamıyla faydalanamıyordu (soru sormak, öm atmak gibi) bu acıdan o şifre belkide bazı arkadaşlara çok yardımcı olacak.
ama tabiki shiftdelete bundan hoşlanmadıysa o üyeliği banlayabilir. ve de benden benzer bir durum yasanmamasını rica ederlerse ben de bundan sonra bu tarz bi durum farkedersem haziruyelik.com da ilgili üyelik bilgisini silerim

üyelikler şu an açık ve davetiye sistemine artık sıcak bakılmıyor, o üyeliği bulup banladım zaten şuan, düşünceniz güzel ama o üyelikle buraya gelip ortalığı karıştırma ihtimalleri de vaar, her ihtimali gözden geçirmek zorundayız.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201

senin şifeyide kapmış

451.jpg

kuku

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bilgi toplama açısından güzel olmuş

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Şu anda SDN için hiçbiri çalışmiyor... Arkadaşlar nick isimlerinizi oraya veripte salaklık etmeyin....