HepsiBurada'dan Yenilenmiş İphone 7 Plus alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

ufukgokturk19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Redmi Note 8 kullanıyorum genelde sosyal medyada takılıyorum kamera vs. önemli benım ıcın .
Apple tarafında bir ürün düşünüyorum fakat fiyatlar çok pahalı yenilenmiş 7 plus düşündüm bende bu konu hakkında yorumlarınızı vs söylermisiniz.
Ve hepsi burada ürünü nasıl gönderiyor orjinal kutusunda vs mi ?

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
İkinci el al ille de iphone 7 plus alacaksan. Ha tabi bana sorarsan 4.000 civarına güzel bir android alabilirsin.

ufukgokturk19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Realme 7 nın yazılımı ve tasarımı pek hosuma gitmiyor o yüzden istemiyorum

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Oppo reno 4 almanı öneririm Sıfır 2 yıl garantili.

Iphone 12 çıkmışken hem eski hemde yenilenmiş ıphone 7 plus almak bana çok yanlış gibi geliyor. 4-5 yıllık telefon alıp kaç yıl daha kullnanbilecen...

rosellealper

Doçent
Reaksiyon puanı
419
Redmi Note 8 kullanıyorum genelde sosyal medyada takılıyorum kamera vs. önemli benım ıcın .
Apple tarafında bir ürün düşünüyorum fakat fiyatlar çok pahalı yenilenmiş 7 plus düşündüm bende bu konu hakkında yorumlarınızı vs söylermisiniz.
EasyCep daha iyi

ufukgokturk19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ar
Neyini sevmiyorsunuz mesela hoşunuza gitmeyen şey ne?
hep marka algısı bunlar samsung olsa beğenirdiniz demi
arayüzü vs.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyini sevmiyorsunuz mesela hoşunuza gitmeyen şey ne?
hep marka algısı bunlar samsung olsa beğenirdiniz demi
marka algısı değil ben her marka cep telefonunu kullandım öyle birisi değilim

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
7 plus bu saatten sonra alınmaz.İphone almayı düşünüyorsan bütçeyi arttırıp Se 2020 almanı tavsiye ederim.

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
İphone 7 alınmaz hele yenilenmişi hiç alınmaz

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Realme 7 nın yazılımı ve tasarımı pek hosuma gitmiyor o yüzden istemiyorum
Yani 7 Plus bu saatten sonra 0 almak mantıksız. Maksimum 2 yıl güncelleme alacak. İllaha 3400-3500 TL bandında Apple ve sosyal medya performansı istiyorsanız biraz bütçenizi aşıp 2. el SE 2 alın.

ReznooW

Asistan
Reaksiyon puanı
368
iphone alıcam demiş millet android öneriyor yenilenmiş degilde iphone 8 alın 2. el büyük telefon takıntınız yoksa ben iphone 5s kullanıcısıyım bana hala yetiyor ama yakında iphone 7 e terfi edicem bende artık pili yetmiyor ilk gün 10 saat giderken şimdi 3 saat gidiyor

Yani 7 Plus bu saatten sonra 0 almak mantıksız. Maksimum 2 yıl güncelleme alacak. İllaha 3400-3500 TL bandında Apple ve sosyal medya performansı istiyorsanız biraz bütçenizi aşıp 2. el SE 2 alın.
android bir cihazda 1 yada 2 tane büyük güncelleme alıyor apple iphone 5s cihazına bile güncelleme getiriyor ama

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,608
marka algısı değil ben her marka cep telefonunu kullandım öyle birisi değilim
Hepsini kullanmadığını kanıtlayabilirim. Fluo'yu daha önce ya hiç duymadın ya da klima satıcısı olarak duydun değil mi? Fluo marka telefonlar da var. Önermem bu arada.

Reaksiyon puanı
6,381
iPhone 7 veya 7 Plus'ın günümüzde alınabileceğini düşünmüyorum.

Ve Android sevmediğinizi belirmişsiniz. O ya yüzden bütçenizi aşıp Se 2020 almanızı, ya da iPhone 8 almanızı tavsiye ederim. Bu ikisi arasında da Se 2020 öneririm.

Hepsini kullanmadığını kanıtlayabilirim. Fluo'yu daha önce ya hiç duymadın ya da klima satıcısı olarak duydun değil mi? Fluo marka telefonlar da var. Önermem bu arada.
?

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
iphone alıcam demiş millet android öneriyor yenilenmiş degilde iphone 8 alın 2. el büyük telefon takıntınız yoksa ben iphone 5s kullanıcısıyım bana hala yetiyor ama yakında iphone 7 e terfi edicem bende artık pili yetmiyor ilk gün 10 saat giderken şimdi 3 saat gidiyor

android bir cihazda 1 yada 2 tane büyük güncelleme alıyor apple iphone 5s cihazına bile güncelleme getiriyor ama
Androidler güncellemeye ihtiyaç duymuyor ama. Apple cihazlar güncellemeyi kestiğin an kullanılmaz hale geliyor. Ve her güncellemede her cihaz zayıflıyor.

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957

Ailemde iphone 5 kullanan var son birkaç yıldır güncelleme gelmiyor ama 5s'i bilemem

Reaksiyon puanı
6,381
Androidler güncellemeye ihtiyaç duymuyor ama. Apple cihazlar güncellemeyi kestiğin an kullanılmaz hale geliyor. Ve her güncellemede her cihaz zayıflıyor.
Downgrade'i sadece Apple mı yapıyor?

İlk ve son Android güncellemesinde takılmaya donmaya, daha çok ısınmaya başlayan Rn 8'e ne demeli? Downgrade sadece Apple tarafından yapılıyor gibi anlaşılıyor yorum.

Ayrıca Apple cihazların, Android eskisi gibi olmasa da hala Android cihazlardan daha stabil ve uzun ömürlü olduğunu herkes bilir.

Bir güncelleme ile batarya performansı düştü sonra geri düzeltildi. Ama fırsat bilen internet duayenleri bunu hemen yaydılar. Düzeltilip düzeltilmemesi kimsenin umurunda değil. Ve sonra olay bu dediğinize döndü.

Apple, downgrade yapıyor her firma gibi. Ama söylendiği gibi 2 yıl verip gerisinde cihazı çöp etmiyor. O şehir efsanesinden başka bir şey değil.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

Apple'ın fazla güncelleme sunması bir avantaj değil.Apple o güncellemeleri uygulamalar çalışsın diye veriyor.Sen İphone da 2 yıldan fazla güncelleme yapmadığın zaman Instagram, Twitter, Facebook, YouTube gibi uygulamalar çalışmıyor.Android tarafında kutudan çıkan sürümle 5 yıl kullan.İnstagram dahil birçok uygulama 5-6 yıl güncelleme almadan çalışabiliyor.Apple ın güncellemeleri batarya performansını düşürüyor.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Downgrade'i sadece Apple mı yapıyor?

İlk ve son Android güncellemesinde takılmaya donmaya, daha çok ısınmaya başlayan Rn 8'e ne demeli? Downgrade sadece Apple tarafından yapılıyor gibi anlaşılıyor yorum.

Ayrıca Apple cihazların, Android eskisi gibi olmasa da hala Android cihazlardan daha stabil ve uzun ömürlü olduğunu herkes bilir.

Bir güncelleme ile batarya performansı düştü sonra geri düzeltildi. Ama fırsat bilen internet duayenleri bunu hemen yaydılar. Düzeltilip düzeltilmemesi kimsenin umurunda değil. Ve sonra olay bu dediğinize döndü.

Apple, downgrade yapıyor her firma gibi. Ama söylendiği gibi 2 yıl verip gerisinde cihazı çöp etmiyor. O şehir efsanesinden başka bir şey değil.
Ya arkadaş illaha telefona kafa mı atacağım baydım artık. Her cihaz güncelleme geldikçe zayıflıyor demişim. Sen gitmiş her Apple cihaz zayıflıyor anlamışsın. Ne diyeyim sana ben.

Reaksiyon puanı
8,009
Sıfır olarak o paralara 7 serisi alınmaz.

İlla iPhone istiyorum derseniz 500Tl daha koyun 4000TL bandında ikinci el iPhone SE 2020 satılıyor.

500TL koyamam derseniz ikinci el 7 Plus / 8 bakın. Sıfır almanız çok ama çok mantıksız.