Soru Yenilenmiş iPhone alınır mı ? Alınırsa nereye güvenilir?

Bu konuyu okuyanlar

ufukgokturk19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şuanda Xioami Redmi Note 10S kullanıyorum. iPhone'a kamerasından dolayı geçmek istiyorum .
yenilenmiş iPhone 7 Plus almayı düşünüyorum fakat nereye güvenebileceğimi bilmiyorum yardımcı olurmusunuz? Alınır mı yenilenmiş alınırsa nerden alınır?

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,227
Kimi alınır diyor kimi alınmaz bence alacaksan en güvenli yer hepsi burada trendyoldan alman ?

mertsezgen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yenilenmiş telefon satan bir internet sitesi ya da sağlam garantili bir satıcı biliyor musunuz ?

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,918
Alınmaz. Çoğu A kalite ürün kullanıyor, 2. el daha mantıklı.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,598
Şuanda Xioami Redmi Note 10S kullanıyorum. iPhone'a kamerasından dolayı geçmek istiyorum .
yenilenmiş iPhone 7 Plus almayı düşünüyorum fakat nereye güvenebileceğimi bilmiyorum yardımcı olurmusunuz? Alınır mı yenilenmiş alınırsa nerden alınır?
Yenilenmiş önermiyorum kimisi sadece ekran filan değişti diyor bi' bakıyorsun batarya da değişmiş. Alacaksanız Easy Cep'i öneririm.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Redmi Note 10S'in kamera perf. bilmiyorum ama iPhone 7'nin de elinin çok güçlü olucağını düşünmüyorum. iPhone 8 ve 7 de ortak lens kullanıldı fakat iPhone 8'de renk tarafında iyileştirmeler vardı. Yine de bir Apple olduğu için gün ışığında yakaladığı kareler günümüz için hala iyi konumda.

2018'den kalma bir kaç fotoğrafı da emsal olarak bırakayım hocam.