Yenilenmiş iPhone X alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

BliinndGuardiann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar alta linkini bıraktığım Getmobil adlı sitede yenilenmiş iPhone X satılıyor 12 ay taksitle almayı düşünüyorum sizce alınır mı? Whatsapp'tan adamlara sorduğumda True Tone, Face İd tüm özelliklerin aktif olarak gönderdiklerini öğrendim. Parça değişimi olursa TSE onaylı sertifikalı parçalar kullandıklarını söylediler ne kadar güvenilir sizce? Şimdiden teşekkür ederim.
Link: Apple iPhone X - 64 GB - Gümüş

Furkan Karagülle

Bilim ve Teknoloji
Reaksiyon puanı
71
Şahsen bu fiyat bandında ikinci el ve yenilenmiş cihaz tercih etmezdim. S20 FE SD tercih ederim.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Bu kadar para verip güncellemesi biten veya bitecek olan telefona para vermezdim. Git android al dostum. Ben iphone 13 proyu sattım gidip android alıcam şimdi. Ne olursa olsun kaç senelik cihaza o kadar para verme. Birde X sorunlu cihazdı. Aynı paraya Poco X5 Pro var onu al hem sıfır hemde iyi bir cihaz.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,002
Alınmaz. Yenilenmiş cihazlarda orjinal parça kullanmıyorlar, kaldı ki fiyatı SoC’una, paneline, donanımına göre bayağı uçuk ve güncelleme desteği kesildi. S20 FE Snapdragon, Realme GT 2 gibi modellere bakabilirsniz.

sahinkara43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
O cihaza hala en son ioslar çıkıyor çıkacak daha ve yeni ioslarla bataryası anında biter, o fiyata temiz ilk sahibinden faturalı xs max veya 11 pro 11 pro max kovala deji batarya taktır. 11den uzak dur. Destek mestek kesilmedi daha ona. Ama iphone çöptür. O fiyata samsungun teknoloji olarak 5 sene ilerde amiral gemileri var arkadan kablosuz şarj bile yapıyo ekranı 120hz kamera desen 3 sene ilerde vs vs . iphonelar hacı murat gibi kalıyor yanında.

Reaksiyon puanı
4,382
Arkadaşlar alta linkini bıraktığım Getmobil adlı sitede yenilenmiş iPhone X satılıyor 12 ay taksitle almayı düşünüyorum sizce alınır mı? Whatsapp'tan adamlara sorduğumda True Tone, Face İd tüm özelliklerin aktif olarak gönderdiklerini öğrendim. Parça değişimi olursa TSE onaylı sertifikalı parçalar kullandıklarını söylediler ne kadar güvenilir sizce? Şimdiden teşekkür ederim.
Alınmaz hocam.

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Alınmaz

takılıyoz01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence alma bir sürü çok güzel android telefon var iphone x yenilenmiş 13.000 tl diye hatırlıyorum benc3e git android al bune marka takıntısdır samsung al yada bi vivo oppo fln filan al iphone x se ztn güncelleme gelmiyor :neutral:

Son mesajlar