Hepsiburada rezilliği

Bu konuyu okuyanlar

Hepsiburada üzerinden kablosuz şarj aldım gelen ürün sahte ama hepsiburada ısrarla hespiburada adı altında sahte ürün satılmıyor diyip duruyor. Destek talebi oluşturdum 2 gün oldu cevap veren kimse yok.
Ürün hem sahte hem de defolu yeri var. İade kabul olmazsa ne yapmalıyım?
Aldığım ürün;

Ekli dosyalar

• 3f3e9cb5-763c-4b7d-8327-85b713cb4ece.jpg
    3f3e9cb5-763c-4b7d-8327-85b713cb4ece.jpg
    69.7 KB · Görüntüleme: 227
  • f0ff2c6f-9dc2-4054-b11e-c46cb51cd3a3.jpg
    f0ff2c6f-9dc2-4054-b11e-c46cb51cd3a3.jpg
    64.3 KB · Görüntüleme: 223
  • 43d3ffcd-fab4-4828-aa06-6e9b402ee370.jpg
    43d3ffcd-fab4-4828-aa06-6e9b402ee370.jpg
    80.2 KB · Görüntüleme: 220

atkaksoy501

Gülümse :)
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
Çokbilmiş
Hepsiburada üzerinden kablosuz şarj aldım gelen ürün sahte ama hepsiburada ısrarla hespiburada adı altında sahte ürün satılmıyor diyip duruyor. Destek talebi oluşturdum 2 gün oldu cevap veren kimse yok.
Aldığım ürün;
Attığınız ürün linkindeki satıcı "hepsiburada" değil, "heburada" bu yüzden hepsiburadanın dediği doğrudur. hepsiburada satıcılı ürünler sahte değildir.

Sibraius

Rektör
İçerik Ekibi
Özel başlık
J.Fla
Aldığım ürün;
Satıcı HeBurda.

Umut Çelik

I won’t change
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
keep writing
İade edin.İade alınır zaten olmazsa THH'e başvurursunuz.

Demek istediğim bu büyük ihtimal Hepsiburada'yı ilgilendirmiyor tüketici hakem heyetine başvurun
İade etmek istiyorum ama hepsiburada destek talebini sonuçlanmadan satıcı iadeyi kabul etmez diyor. Perşembe günü gelmişti ürün 3 gün oldu alalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İade edin.İade alınır zaten olmazsa THH'e başvurursunuz.
Alalı 3 gün oldu iade etmek istiyorum ama hepsiburada iade talebi sonuçlanmadan kargoya verirseniz iade kabul olmaz diyor. Defolu yeri var satıcı benim üzerime yıkar mı?

Constantin87

Profesör
Özel başlık
Umarım doğru alandır

Video daki sahte ürünün aynısı. Kutusundan kalın kitapçık bile çıkmadı. Kutusundaki yazılar bulanık-puslu orijinal bir ürün olsa yazılar net olur.
Ürün sahte olabilir ancak firma tarafından bakınca ürünün sahte kararını verecek olan siz değilsiniz. Samsung Türkiye diyebilir. Aynı zamanda hasar olduğunu da iletmişsiniz kargo tutanağı yoksa bu konuda size yardımcı olunmayacaktır büyük ihtimalle tavsiyem tüketici haklarına başvurun

TeknoTakip

Doçent
Ürün sahte olabilir ancak firma tarafından bakınca ürünün sahte kararını verecek olan siz değilsiniz. Samsung Türkiye diyebilir. Aynı zamanda hasar olduğunu da iletmişsiniz kargo tutanağı yoksa bu konuda size yardımcı olunmayacaktır büyük ihtimalle tavsiyem tüketici haklarına başvurun
saçmalama çakmaysa niye çakma diyemiyomuş. gayet net kanıtlar

saçmalama çakmaysa niye çakma diyemiyomuş. gayet net kanıtlar
Hocam üzerinde samsung garantili diye bir etiket bile yok içinde garanti kitapçığı yok gayette net çakma
Arkadaş satıcı hepsiburada değil zaten yapmaz hepsiburada.
Hepsiburada olmayabilir ama böyle kişilere satış yapması için üyelik veriyorlar ve hepsiburada nın demesine göre seçilen satıcılar sahte ürün satamaz diyor.

SDN Son Haberler