Hepsiburada kendi sattığı ürünü hangi kargo ile gönderiyor

Bu konuyu okuyanlar

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Merhaba hepsiburadadan bir ürün satın almak istiyorum satıcısıda hepsiburada hangi kargoya verir duyduğuma göre kendi kargosunu hepsiexpress adında bir kargo ile gönderiyormuş

salih akay

Asistan
Reaksiyon puanı
187
Merhaba hepsiburadadan bir ürün satın almak istiyorum satıcısıda hepsiburada hangi kargoya verir duyduğuma göre kendi kargosunu hepsiexpress adında bir kargo ile gönderiyormuş
Hepsiburadanın kendi satışa sunduğu ürünler hepsiexpress ile geliyor ve bazı anlaştığı firmaların ürünleri geliyor ancak bazı satış mağazaları başka kargo şirketleriyle de gönderebiliyor ürünün altında bu bilgi yazmakta.Zaten hepsiexpress ile gelenlerin fiyatının altında hepsiexpress yazmakta.

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Hepsiburadanın kendi satışa sunduğu ürünler hepsiexpress ile geliyor ve bazı anlaştığı firmaların ürünleri geliyor ancak bazı satış mağazaları başka kargo şirketleriyle de gönderebiliyor ürünün altında bu bilgi yazmakta.Zaten hepsiexpress ile gelenlerin fiyatının altında hepsiexpress yazmakta.
Diğer satıcıların hangi kargo ile gönderdiği yazıyormu

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Bulunduğunuz ile göre değişiyor açıkcası .Sipariş için hepsiexpress, ptt , aras üçlüsünü kullanıyorlar sanıyorum

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
HepsiBurada kendi satıcılığını yaptığı yerlerde HepsiExpress ile yolluyor hızlarıda gayet iyi max 2 gün içerisinde ulaşıyor kargo. Farklı bir satıcıdan aldığımda Aras kargo ile 4-5 günde elime ulaşmıştı.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bölgeye ve ürüne göre değişiklik gösterir.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Ayrıca bildiğim kadarıyla HepsiExpress belirli şehirlerde mevcut. Bütün şehirlerlerde bulunmuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

PTT ve HepsiExpress var.
Satıcıya göre değişebiliyor, sadece PTT ve HepsiExpress demek yanlış olur.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Bana hepsijet ile geldi ama jet değil kaplumbağa mübarek bir ürünü 10 gün bekledim anca getirebildiler.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779

ürünün boyutuna, kargo yoğunluğuna ve bulunduğunuz ilde kendi kargosu olan hepsijet olup olmamasına göre değişiyor. Eğer bulunduğunuz ilde hepsijet var ise genelde onunla gönderiyor. Eğer yok ise ve büyük ebatlı bir sipoarişiniz var ise o zaman ptt kullanıyor, bulunduğunuz ile hepsijet yok ve kargo ebatınız normal bir boy ile anlaşmalı kargo firmaları (aras,yurtiçi,sürat kargo gibi) firmalarla gönderiyor.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Ben baktım siparişlerimin tamamı hepsijet ile gelmiş

Etopcu

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Değişiklik gösterebilir örn;sürat,yurtiçi,mng vb