Hepsiburada güvenilir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

erensogut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
telefon alınır mı peki tecrübesi olan var mı

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Şu anda kullandığım telefonu Hepsiburada'dan aldım. Kesinlikle güvenilir.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
satan kisi ya da magazaya bagli tamamen. hepsiburada arabulucu olup destek cikiyor sorunlarda. satici yorumlari onemli.

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
Bana göre internette alışveriş yapmak için en iyi yer. Defalarca alışveriş yaptım hiç sıkıntı yaşamadım. Ama alışveriş yapacağın satıcıya dikkat et.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
3 sene önce 6S plus aldım faturalı ve İMEİ' si sağlam. Başka ürünlerde aldım sorun yaşamadım. İade garantisi var sitede.

VolkanAkks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Çok yakın tanıdığım elektrik dükkanı açtı matkap,hilti, merdiven, led, vb kendi evine televizyon aldı toplamda 40-50bin TL civarında alışveriş yaptı hepsindende memnun.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Güvenilir bir site elektronik alışverişi yaptım sorunsuz ve sağlam bir şekkilde elime ulaştı için rahat şekilde alışveriş yapabilirsin

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Gayet güvenilir bir site ben kaç kere tablet aldım hiç bir sorun çıkmadı

Zeron2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Satıcı ve ürün yorumlarına bak gayet güvenilir olduğunu düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
7,999
15-20'yi geçik ürün aldım Hepsiburada'dan. 2'si telefondu. 1 adet klavye dışında kalan tüm ürünlerim sorunsuzdu. Klavyenin satıcısı Hepsiburada değildi ama ürün kırık gelince Hepsiburada ile iletişime geçtim ve gerçekten çok yardımcı oldular. Ürünü geri kargoladıktan 3 4 iş günü sonrasında param hesabıma geri yattı. Başka satıcı olsa bile ellerinden geleni yapıyor şirket için rahat olsun.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Eğer şimdilik çok güvenmiyorsan, Hepsiburada'nın kendisinden almaya çalış. Satıcı kısmında Hepsiburada yazar. Ama diğer satıcılarında şu anlık bir sorun yaşamadım. Kısaca evet, güvenilir.

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Alışveriş esnasında ve sonrasında, aynı ilgi alaka ile yardımcı oluyorlar. Güvenilir ve kaliteli bir alışveriş platformu.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Güvenilir, sıkıntı olmaz. 4 yıl önce de oradan alışveriş yaptığım olmuştur.

srdrsncr

Asistan
Reaksiyon puanı
31
güvenilir ama sürekli bir indirim var

rovou

Alperen Karaoğlu
Reaksiyon puanı
73
Güvenilir Hocam. Birçok alışverişimi oradan yaptım, satıcı puanı iyi olsun yeter.

black_sea_28

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Ben, genelde hepsiburada'nın kendi sattığı ürünleri almayı tercih ediyorum. Diğer satıcılar tarafından gönderilen ürünlerin ya paketi özenli yapılmamış oluyor ya da iade de sorun oluyor.

hüzün_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
491
Güvenilir ben hiç sıkıntı yaşamadım şu ana kadar

TinerciAlper

Asistan
Reaksiyon puanı
35
herkes sorun yaşamamış ben yaşadım iade süreci berbat 1 iade için 2 ay bekledim servis raporum olduğu halde berbat bir site müşteri hizmetlerinde saatlerce sıra bekledim iğrenç bir firma en sonunda dava yoluyla ürünümü gönderdiler tavsiye etmiyorum (satıcı hepsiburaddaydı)

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,661
herkes sorun yaşamamış ben yaşadım iade süreci berbat 1 iade için 2 ay bekledim servis raporum olduğu halde berbat bir site müşteri hizmetlerinde saatlerce sıra bekledim iğrenç bir firma en sonunda dava yoluyla ürünümü gönderdiler tavsiye etmiyorum (satıcı hepsiburaddaydı)
Satıcı hepsiburadayıdı diye bir mantık yok hepsi burada arabulucu gibi birşey. Satıcıya baktın mı sen ? Puanına baktın mı kimmiş kaç ürün satmış alıcı yorumları ne ? Hepsiburada güvenilirdir. Fakat mağazaları tek tek analiz etmiyor site birazda sizin ilgilenmeniz gerekiyor . Kendi elden satışlarında yani şöyle satışlarda :

Kesinlikle sorun çıkaracağını zannetmiyorum , Çıkarsada her türlü yardımcı olurlar

TinerciAlper

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Satıcı hepsiburadayıdı diye bir mantık yok hepsi burada arabulucu gibi birşey. Satıcıya baktın mı sen ? Puanına baktın mı kimmiş kaç ürün satmış alıcı yorumları ne ? Hepsiburada güvenilirdir. Fakat mağazaları tek tek analiz etmiyor site birazda sizin ilgilenmeniz gerekiyor . Kendi elden satışlarında yani şöyle satışlarda :

Kesinlikle sorun çıkaracağını zannetmiyorum , Çıkarsada her türlü yardımcı olurlar
hiç bir sorun yaşadınmıda her türlü yardımcı oldular

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419

Ben geçmişte sorun yaşamadım. Bazen sizin yaşadığınız gibi durumlar olabilir. Geçmiş olsun. Ama yine de karşınızda her halükarda büyük bir muhattap var. Muhattap olması durumunda Tüketici Hakem Heyeti (THH) yoluyla halledilebilir.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Bu arada uzun zamandır Hepsiburada'dan alışveriş yapmıyorum. N11'i tercih ediyorum.
Sebebi şu;
Hepsiburada daha önce sadece kendi ürünlerini satıyordu. Satın alıp da memnun kalmadığı ürüne kötü yorum yaptığımda yorumlarımın hiçbirisini yayınlamadı. Resmen yorumlara sansür yapıyor. Bir ürünün iyi mi, kötü mü olduğunu yorumlara bakarak anlayamazsınız. Çünkü kötü yorumlar sansürleniyor yani yayınlanmıyor.

Bundan dolayı şeffaf olan N11'i tercih ediyorum

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,661
hiç bir sorun yaşadınmıda her türlü yardımcı oldular
EVET Yaşadım , Sipariş verdiğim güç kaynağının sol üst köşesi ezik çıktı iade etmek istedim ve halimden anlayarak , Kargo hatası olarak geri aldılar ve birdaha 0 gönderdiler . Bazı siteler gelen mala ezik desen bile kullanıcı hatasına yazıyor ve geri almıyorlar . Bence bu gayet yeterli bir yardım . hemde hepsiburada bile değildi satıcı mağazaydı fakat hepsiburada ilgilendi benimle !

TinerciAlper

Asistan
Reaksiyon puanı
35
ya ben diyorum zaten thh yoluyla hallettim muhatap falan yok üzgünüm en kısa sürede sorununuz çözülecektir diyorlar o kadar 2 ay geçti dava yoluyla ürünümü gönderdiler thh davasıyla
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada uzun zamandır Hepsiburada'dan alışveriş yapmıyorum. N11'i tercih ediyorum.
Sebebi şu;
Hepsiburada daha önce sadece kendi ürünlerini satıyordu. Satın alıp da memnun kalmadığı ürüne kötü yorum yaptığımda yorumlarımın hiçbirisini yayınlamadı. Resmen yorumlara sansür yapıyor. Bir ürünün iyi mi, kötü mü olduğunu yorumlara bakarak anlayamazsınız. Çünkü kötü yorumlar sansürleniyor yani yayınlanmıyor.

Bundan dolayı şeffaf olan N11'i tercih ediyorum
ayrıca dediğin doğru ürüne 1 yıldız yorum yapmak istedğimde onay sürecinden hiçbir zaman çıkmıyordu