Hepsiburada güvenilir mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Strasza

Asistan
satan kisi ya da magazaya bagli tamamen. hepsiburada arabulucu olup destek cikiyor sorunlarda. satici yorumlari onemli.

NousrAX

Asistan
Bana göre internette alışveriş yapmak için en iyi yer. Defalarca alışveriş yaptım hiç sıkıntı yaşamadım. Ama alışveriş yapacağın satıcıya dikkat et.

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
3 sene önce 6S plus aldım faturalı ve İMEİ' si sağlam. Başka ürünlerde aldım sorun yaşamadım. İade garantisi var sitede.

VolkanAkks

Üyecik
Çok yakın tanıdığım elektrik dükkanı açtı matkap,hilti, merdiven, led, vb kendi evine televizyon aldı toplamda 40-50bin TL civarında alışveriş yaptı hepsindende memnun.

Semih10

Doçent
Güvenilir bir site elektronik alışverişi yaptım sorunsuz ve sağlam bir şekkilde elime ulaştı için rahat şekilde alışveriş yapabilirsin

15-20'yi geçik ürün aldım Hepsiburada'dan. 2'si telefondu. 1 adet klavye dışında kalan tüm ürünlerim sorunsuzdu. Klavyenin satıcısı Hepsiburada değildi ama ürün kırık gelince Hepsiburada ile iletişime geçtim ve gerçekten çok yardımcı oldular. Ürünü geri kargoladıktan 3 4 iş günü sonrasında param hesabıma geri yattı. Başka satıcı olsa bile ellerinden geleni yapıyor şirket için rahat olsun.

KNMX

Dekan
Eğer şimdilik çok güvenmiyorsan, Hepsiburada'nın kendisinden almaya çalış. Satıcı kısmında Hepsiburada yazar. Ama diğer satıcılarında şu anlık bir sorun yaşamadım. Kısaca evet, güvenilir.

rise

Linux, Windows,...
Yönetici
Moderatör
Alışveriş esnasında ve sonrasında, aynı ilgi alaka ile yardımcı oluyorlar. Güvenilir ve kaliteli bir alışveriş platformu.

stat counter