Hep Birlikte Counter Strike Oynuyoruz

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar bir grup var mı acaba?
Hani vent, ts yada skype üzerinde bir grup var mı? Ona göre olabilir ya da hamachi üzerinden mi oynuyorsunuz bende katılmak isterim.

dgnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir grup var mı acaba?
Hani vent, ts yada skype üzerinde bir grup var mı? Ona göre olabilir ya da hamachi üzerinden mi oynuyorsunuz bende katılmak isterim.

kardeş genellikle artık cs online üzerinden sxe programı ile oynanıyor bilgin olsun senin dediğin programlar ile kısıtlı oyuncu girebiliyor fakat sxe programı ile oyuncu sınırı yok sadece server kaç kişilik açılırsa o kadardır

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
serverdan yeni çıktım bi şikayetim olacak, robbrobb isimli oyuncu bol bol küfür içerikli mesaj atıyor keyfine. ayrıca ben servera girerken şifre falan da istemedi.

Ben mesaji görünce girdim. 2 tane küfür eden gördüm 2sinide banladim

dgnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben mesaji görünce girdim. 2 tane küfür eden gördüm 2sinide banladim

ip ban atmaman lazım yoksa ip değiştirip tekrar girmen lazım onun yerine sxe programına ban atman lazımki bunun için bilg format atmak zorunda kalır tekrar girmek için

KenseiTakezo

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Admin sadece SDN üyeleri için şifrelesen serverı ve sadece bu şifreyi SDN üyeleri bilse daha ii olacaktır die düşünüyorum gerçi bebeler yüzünden pek şifre olayları fark edeceğini düşünmüyorum ama....

Şifre sürekli olmayacak arkadaşlar serverda, kendi aramızda oynadığımızda, turnuva düzenlediğimizde koyacağız. Birkaç kişiyi bilgilendirdim, şifreyi verdim. Bilmeyenlerde sorup öğrensin, şifre koyulduğunda o şifre ile giriş yapacağız.

dgnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şifre sürekli olmayacak arkadaşlar serverda, kendi aramızda oynadığımızda, turnuva düzenlediğimizde koyacağız. Birkaç kişiyi bilgilendirdim, şifreyi verdim. Bilmeyenlerde sorup öğrensin, şifre koyulduğunda o şifre ile giriş yapacağız.

o şifreyi banada özelden atarmısın

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
serverde kimse yoktu 10 dk önce giren var mı ?

dgnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şuanda deniyorum fakat server bulunamıyor ben 1.6 oynuyorum serverliste eklenmiyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

server adını veya ip adresini tekrar verirmisiniz beyler ilk sayfada yazanları girdiğimde serverı bulamıyor cs

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
şuanda deniyorum fakat server bulunamıyor ben 1.6 oynuyorum serverliste eklenmiyor
serverliste eklenmesine gerek yok oyuna girdiginde direk esc in altındaki tuşa bas ve çıkan bölüme connect 178.211.51.47 yazarsan servere girecektir.

dgnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yok birader deniyorum servera giremiyorum acaba ben daha önce bu serverda oynadımda banlanmış olabilirmiyim diye aklıma geldi şimdi? :) ihtimal varmıdır ki :)

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
yok birader deniyorum servera giremiyorum acaba ben daha önce bu serverda oynadımda banlanmış olabilirmiyim diye aklıma geldi şimdi? :) ihtimal varmıdır ki :)

zor bence ama giremiyorum diyosunuz hata falan veriyormu veriyorsa ne hatası ?

dgnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeş hata vermiyor serveri eklemiyor listeye bulamıyor benim tahminimce sorun büyük bi ihtimal ben bu serverda daha önce oynadım baskaları varken onlarda beni banlamıstı ben böyle die tahmin ediyorum :)

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kardeş hata vermiyor serveri eklemiyor listeye bulamıyor benim tahminimce sorun büyük bi ihtimal ben bu serverda daha önce oynadım baskaları varken onlarda beni banlamıstı ben böyle die tahmin ediyorum :)

listeye ekleyip eklemesi bir şey değiştirmez, dediğim şeyleri yaptın mı ?

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
acep cs hangi sürüm cs:go aldık o kadar indirimden o olsa bari :D

dgnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bsg ben senin dediğin gibide yaptım servera bağlanmıyor yine ayrıca bende diğer serverlara giriyor ve oynayabiliyorum

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bsg ben senin dediğin gibide yaptım servera bağlanmıyor yine ayrıca bende diğer serverlara giriyor ve oynayabiliyorum

Server el değiştirince banlanan ip listesi değişiyor diye biliyorum. Girerken ne tür bir hata alıyorsun ?

dgnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İzozzy giremiyorum ki server eklenmiyor benim listede özelden sana ip adresimi atıyorum bi kontrol et istersen

dgnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
onu da yaptım denedim güzel kardeşim servera girmiyo tekrar tekrar deniyo girmek için sonradan

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
son assolutta baya eğlendim şahsen, milton kardeşle uğraştım biraz çoğu zaman onu vurmaya odaklandım :D

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Son sürüm sxe yüklü ama sxe yok diye server atıyor :S