Hdkulaklikal.com - hdkulakliksatis.com hakkında

Lhuki

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar internette sürekli görüyorum reklamlarını facebook reklamlarında da çıkıyor buradan alışveriş yapan varmı sizce ne kadar güvenilirler Beats By Dr.Dre kulaklık satışı yapıyorlar heryerde fiyatlar uçukken bunlar bu kadar dip olması aklımda kesin bir bit yeniği vardır diye düşünüyorum siz ne dersiniz ?

Reaksiyon puanı
4
Esas değil, ben aynı ürünü Samsun'da Nilda diye bir yerden 20 Liraya aldım. Sahibinden.com'da 25 TL'ye alabilirsin.

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Kulaklık zaten orjinal değil ayrıca dolandırıcı olabilirler

ALic4.png

ZFW1s.png

Lhuki

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=23685]by10ur[/MENTION] aynen şifreleme hususu benimde dikkatimi çekmişti ama kapıda ödeme seçeneği gerçekçi gösteriyor başka türlüde alınmaz zaten gelcek görcen denicen ona göre alıcan

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
kulaklık çin malı sakın almayın

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
@by10ur aynen şifreleme hususu benimde dikkatimi çekmişti ama kapıda ödeme seçeneği gerçekçi gösteriyor başka türlüde alınmaz zaten gelcek görcen denicen ona göre alıcan

Kapıda ödeme seçeneğinde, ürün geldiği zaman deneyip alma gibi bir şansınız yok. Eğer kargo görevlisine ürünün fiyatını öderseniz o zaman açma ve görme şansına sahipsiniz. Beklediğiniz ürün çıkmadı ise kargo görevlisine ve yanınızda bir kişi daha (3 şahit) olmak üzere tutanak tutturup savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

ukPars

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kesinlikle satın almayın o tür sitelerden. geçen gün benim kuzenim satın aldı 79tl'ye bi açtık kutusunu kablo 2 tarafta da var ve çıkmıyor. orjinalinde kablo hem çıkıyo hem de tek tarafta var. yani diyeceğim asla satın almayın o tür sitelerden. iyi günler.

edit: ayrıca orjinalinin üstünde beats by dre yazıyo ama bu sitelerden alırsanız yazmıyo.

Reaksiyon puanı
4
kesinlikle satın almayın o tür sitelerden. geçen gün benim kuzenim satın aldı 79tl'ye bi açtık kutusunu kablo 2 tarafta da var ve çıkmıyor. orjinalinde kablo hem çıkıyo hem de tek tarafta var. yani diyeceğim asla satın almayın o tür sitelerden. iyi günler.

edit: ayrıca orjinalinin üstünde beats by dre yazıyo ama bu sitelerden alırsanız yazmıyo.
Bende var, üstünde yazıyor. Bu ürünün iki çeşidi var, bir dediğiniz gibi girişi çıkışlı olan birde sabit olan. Adamlar tek girişli yapmışlar. Ayrıca 34$'a Beats Studio HD replica bir ürün buldum, kabına kadar bire bir aynı. Şimdi onu getirtmeyi düşünüyorum. Tabi yerli replika sitelerde yok, yabancı sitelerde var.

hnl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Aynı kuIakIıkIar üst gecitIerde,saat ve parfümIerin yanında yerini aImış..

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Böyle çakma şeylere para vereceğinize ebay dan 10-20$ a canavar gibi Altec Leasing kulaklıklar satılıyor onlardan alın daha iyi.
Tabiki onlar kulak içi ama en azından orjinal, kaliteli bişey.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Bazı replikalar çok benziyor anlamayabilirsiniz en başta

[video=youtube;P-yhKZOuWmA]http://www.youtube.com/watch?v=P-yhKZOuWmA[/video]

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Olur tabi çin malı 2-3 liralık kulaklığa para vermiş olursun. Site güvensiz. Ekstrende süprizle karşılaşabilirsin. vs vs