HD Uydu Alıcısı Öneri

Genç FB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki LCD TV için uydu alıcısı alacağım ama hiçbir konuda fikir sahibi değilim. Eminim bu konuda deneyimli arkadaşlar vardır ve yardımcı olurlar.

Öncelikle fiyat aralığı olarak 200 TL ye kadar çıkabılırım. HD olması şart tabikide birde ufak olursa iyi olur çümkü öteki türlü birde duvarı delip ona yer ayarlamak gerekecek. HD ve Ufak olmasının yanında diğer özelliklerden pek anlamıyorum. Çevremde kanal akış hızı felan bazı şeyler diyorlar ama pek anlamadıgım için kararsız kaldım. Yardımlarınızı bekliyorum.

http://www.lg.com/tr/televizyon/lg-32CS460-lcd-tv

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
bende boyle bır konu acmayı dusunuyordum benden once davranmıssın dostum....sana almamanı tavsıye ettıgım goldmaster ranger marka hd uydu alıcısını alma sakın...benım basımdan gectı bılıyorum..gerce 300 tl o uydu senın butcene uygun degıl ama...emınım bu ısten anlayan arkadaslar sana yardımcı olacaktır

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
kaliteli bir hd uydu alıcısı 300 tl üzerinde üzgünüm.

Genç FB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende boyle bır konu acmayı dusunuyordum benden once davranmıssın dostum....sana almamanı tavsıye ettıgım goldmaster ranger marka hd uydu alıcısını alma sakın...benım basımdan gectı bılıyorum..gerce 300 tl o uydu senın butcene uygun degıl ama...emınım bu ısten anlayan arkadaslar sana yardımcı olacaktır

Umarım olurlar. http://www.akakce.com/uydu-alicisi/en-ucuz-next-minix-hd-fiyati,537965.html şunu tavsiye edenler oldu acaba kullanan yada fikir sahibi olan varmı.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
mini uydu alıcıların kanal geçişleri yavaş diye biliyorum?..

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
arkadaşlar kafanızı karıştırmiyim istiyorum ama o gösterdiğiniz uydu alıcılarının sd yayınlardaki görüntüleri çamur gibi maalesef.

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben Sunny 14100 fta hd uydu alıcısını 6 aydır kullanıyorum memmunum. fiyatı bimekste 199tl ama araştırısan daha ucuzada bulabilirsin. Yer kaplamaz. Tvnin arkasına yapıştırıyorsun. Kumandası kaliteli ve çok iyi çekiyor. Film izleme kaydetme özelliğide var. Ama internet bağlantısı olmadığı için server üzerinden şifre çözmez.

http://www.bimeks.com.tr/urun/118080/sunny-at-14100-hd-pvr-usb-.aspx

Eğer server üzerinden şifrede çözsün kaçak köçek yayınlarıda izleyebileyim dersen Next minix hd var .Fiyatı söylediğin miktarın biraz üzerinde.
Next minix hd 281 tl.
http://www.bimeks.com.tr/urun/119995/nextstar-minix-full-hd-.aspx

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
aynen katılıyorum ama zaten topu tupu 4 tane hd yayın var gerı kalanların hepsı sıfrelı....bence 300 tl verıpde 4 kanal ızlemek ıcın hd uydu alıcı alınmaz..dedıgın gıbı goruntuler camur gıbı
arkadaşlar kafanızı karıştırmiyim istiyorum ama o gösterdiğiniz uydu alıcılarının sd yayınlardaki görüntüleri çamur gibi maalesef.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112

Genç FB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bizimkiler tutturdu küçük olsun yer kaplamasın. önemli olan uydu kanallarının HD kalitesının ıyı olması.

peki önerileriniz nedir. fiyat olarak daha yüksek birşey mı almak. sizin önerdiklerınız hangılerı.

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sunny 14100 STi 7111 işlemcili olduğu için Sd kalitesi iyidir. Öyle çamur gibi değil.Kanal geçişleride iyidir.

Not:Hangi ürünü alırsın bilmem ama almadan önce işlemcisini araştır öyle al.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Atlanta hd box T tuşlu tavsiye ederim. 300 kusur fiyatı...

Genç FB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Next Mini HD uydu alıcısını sipariş verdim. kullanan bir kaç kişi de tavsiye etti. Bakalım nasıl çıkacak.

patriot34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende pc için araştırıyordum,banada next Mini HD önerdiler.Karar veremedim. Büyük ihtimal skystar hd alacağım,piyasada sıkıntıda varmış fiyatlar pahalı biraz.Arkadaşlar, deneyimlerini paylaşırsa, yol gösterici olabilirler.
Çok ısındığı söyleniyor.Benim tv bazen 10-12 saat açık kalabiliyor,o yüzden kararsız kaldım.Kanal geçişleride ağır olduğu söyleniyor.

Genç FB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kullanan arkadaşım tavsiye etti bana. memnun kalmış kendısı benden hemen sipariş verdim. 196 Tl ye geldi toplam. Pazartesi elime ulaşacak sanırım. kullanınca yorum yaparım.

Genç FB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cumartesi Verilmemiş kargoya dün verildi ve şu anda ulaştı elime. Kurulum yapıldıktan sonra yorum yaparım.

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Galiba kurulum olmadı :D [MENTION=276515]Genç FB[/MENTION]

Genç FB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok kurulum oldu da ama 1 defa kullanmakla anlaşılmaz herhalde. 4 gün oldu kurulum oldugu ve şimdiye kadar hiçbir kötü tarafını görmedim. HD Kalitesi bence gayet iyi. Ayrıca SD yayınlarıda oldukça ıyı. Isınma sorunu sımdılık yok tabi bunda günde en fazla 8 saat açık olması ortalama 6 saat açık olması etkılı olabilir. Yani tavsiye ederim kullanmayı düşünen arkadaşlara. Şahsen ben memnun kaldım.

Genç FB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayrıca bu işlerden çok ıyı anlayan arkadaşa sordum. Kesinlikle iyi dedi ısınma problemı yaşayanlar Next Mini Hd uydu alıcısını kurdukları zaman Tv ye yapıştırmasınlar dedi ısınma sorunu biraz ordan kaynaklanıyor dedi. Bırakın arkada sallansın dedi.

In-The-Shadows

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Next Minix Kullanıyorum Şuanda Uydu Çok İyi Herhangi Bi Sorunla Karşılaşmadım.Onun Haricinde Amstrad 19400-19500 İyidir

Nugets

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Goldmaster HD 1040 tavsiye ederim. İyi cihazdır.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Nex HD 18500 aldım,kötü bir cihaz değil ama pek beğenmedim.
Daha önce 3 tane Goldmaster almıştım bizimkilere HD değil tabi.
Hepsi de çok iyiydi.Bir uyduda ilk önce hız olmalı bunu En iyi Goldmaster'da gördüm.
Keşke 100 -150 Liranın cimriliğini yapmasaydım.
Paranız varsa gerçekten Goldmaster'dan şaşmayın.

Genç FB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0