HD Uydu Alıcısı Tavsiyeniz Nedir?

Bu konuyu okuyanlar

etoo09

Asistan
Reaksiyon puanı
2
seyredenler var diye biliyorum

lig yok sadece bazi kanallari digitrkun .. dsmart hele hic yok :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Valla bende Hiremco Turbo HD2 kullaniyorum super bu fiyata bence ama bu hafta fantazi yaptim iddadan para cikinca :) Vu solo 2 siparisi verdim haftaya gelecek :) sahane cihaz bitek dolma sarmiyodur :) hertur ozellik var

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
şuan bende idman ve ictimai,az tv, rustavi açıldı.star hd d-smarttymış sanırım.biss şifreleme kullanmadıkları için açılmıyormuş.

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
teşekkürler. maç saatlerinde kapanıyor genelde kanal, o zaman da açık kalıyor mudur acaba? ama sanırım maç seyretmiyorsun fazla :)

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
maçları netten izliyorum o yüzden uyduyu pek araştırmadım

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
dostum o videoyoyu ben de izledim ama bahsettiğim kanallar açılıyor mu sende, maç sırasında mesela kapanıyor mu onu merak ediyorum.

idman tv, az tv, rustavi, trt hd, star hd gibi.

ve senin makinenin sürümü kaç, uydu güncellemesi yaptın mı

uydu güncellemesi yaptım 11 gösteriyor sürüm.mesela idman ictimai tv açılmıyordu.biss key girdim.tekrar kanal arama yaptım açıldı.maç saati görücez bakalım.

AHMT06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
D-Smart

- - - Mesaj Güncellendi - - -

D-Smart

endiresli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ucuz etin yahnisi yenmez ben soyluyeyım ama yanlıs anlama,

ethernet girişi yok piyasada 30tlye wifi dongleları satılıyor belgeseller içinde bır server alıcaksın ama donma yapar diyorlar

next minix hd de ethernet girişi var kayıt var cif kunanda var fiyat cok uygun donma olmuyor yaklaşık 2yıldır hem kullanıyrum hem satıyorum bir sorun görülmedi. rahatlıkla tavsiye ederim

ayeda

Asistan
Reaksiyon puanı
0
next minix hd de ethernet girişi var kayıt var cif kunanda var fiyat cok uygun donma olmuyor yaklaşık 2yıldır hem kullanıyrum hem satıyorum bir sorun görülmedi. rahatlıkla tavsiye ederim
next mınık gordum arka tarafta hdler yırtık tısort gb yufka gb ekran buyudukce goruntu sorunları verıyor
next mınık satıcagına atlanta dıamond sat ıptvde gırılıyor

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
uydu güncellemesi yaptım 11 gösteriyor sürüm.mesela idman ictimai tv açılmıyordu.biss key girdim.tekrar kanal arama yaptım açıldı.maç saati görücez bakalım.

hiremco cobra için seni yorduk ama kusura bakma kardeş neta 6400 aldım üstüne biraz daha para ekleyip :) sen de bu arada biss filan biraz öğrenmiş oldun gerçi :)
bu gece veya yarın elime geçer

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
hayırlısı olsun güle güle kullanın.dreambox da kullanıyorum uydularla aram iyidir ama ilk defa biss key kullandım.artık internettende maçları izlediğimiz için uydu pek kullanışlı gelmiyor.

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
sağolasın. ben işim dolayısıyla fazla haşır neşir olamayacağım için uydu yeter diye düşünüyorum bana :)

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
NETA 6400 HD nasıl kanal geçişleri görüntü kalitesi

menüsü çok sade ve kolay
görüntü kalitesi de hem hd hem normal kanallarda gayet güzel göründü bana
kanal geçişi çok hızlı değil, ortalama bi hızda