Hayatınızda İzlediğiniz en kötü film?

rumblefish

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Çok güzel hareketlerin filmi berbattı hep o aklıma gelir bu başlıktaki soruyu görünce. Filmin konusu yok bişey yok oynayanlar bile anlamamıştır.

BlackSwords

Asistan
Reaksiyon puanı
0
drive berbat bir film . Filmde iki yerde diyalog geçiyor bir baslarda bide ortada ama sonda yok . Aktorlerin isminide pembe bir şekilde sunmuşlar çok ciks olmuş gerçekten

zsmb7.jpg

eratosten

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Blair Cadısı'nı izlemiştim '99 yılında. Film sinemada sona erdi herkes halen koltuklarında oturmaktaydı cadı nerede diye :) Üstüne üstlük bu filmin devamı da çekilmişti.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Hayatımda izlediğim en kötü filim Destere. Bu kadar mı basite indirgenir film işi.

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Beğenilmeyen filmler arasında benim de defalarca izlemiş olduğum başyapıtlar var. Şimdi o arkadaşlara beğendiklerini sorsam daha beter dumur olacağım. Sustum.

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
220px-No_Country_for_Old_Men_poster.jpg

monster vardı bide canavar türkçesi ama ingilizcesini hatırlamıyorum amatör kamera ile çekilmiş berbat bir film bu ihtiyarlara yer yok filmini beğenenler vardır hatta oskar aldı ama bence rezalet ucu açık biten filmleri sevmiyorum :)

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ya CANAVAR filmini bende izledim el kamerasıyla çekilmişti ama hayatımda izlediğim en sağlam filmlerdendi belki tarzı hoşuna gitmemiştir . Bu yöntemle çekilen REC 1 ve REC2 serileri var ,Panaromal aktivity 1-2 de bi bakıma bu yöntemle çekildi oldukça tutuldu da aslında Saydığım filmlerden en iyisi Canavardı bence :)

enrooy

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Benjamin Button filan efsane filmlerdir arkadaş. Nasıl beğenilmiyor :)

kaplan42

Asistan
Reaksiyon puanı
10
(şampiyonların kahvaltısı) , 10 üzerinden 1 verilmez.

preferst

Profesör
Reaksiyon puanı
30
musallat 2

öğğkk bööğğğ gitmeyin her şeyinize yazık

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Genel olarak yazarsak tüm Jackie Chan filmleri diyebilirim.
Hee bide Hayalet Yarışçımıydı neydi ismini unuttum :)

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ya CANAVAR filmini bende izledim el kamerasıyla çekilmişti ama hayatımda izlediğim en sağlam filmlerdendi belki tarzı hoşuna gitmemiştir . Bu yöntemle çekilen REC 1 ve REC2 serileri var ,Panaromal aktivity 1-2 de bi bakıma bu yöntemle çekildi oldukça tutuldu da aslında Saydığım filmlerden en iyisi Canavardı bence :)

amatör kamera ile film çekmek gerçekçilik hiis vermek amacıyla yapılıyor anlıyorum ama sinemada midem bulanmıştı kameranın sürekli sallanmasından film bi anda estetiğini kaybediyor böyle olunca paranormal activity biraz daha farklı kamera genel de sabit ben daha çok kameranın sabitlendiği ve oyunculukları sergilendiği filmlerden yanayım

SedoRKinG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eski yapım bir Çin filmiydi kung fulu felan çok saçma sapandı ismini hatırlamıyorum adama tokat atıyo kaşı gözü patlıyo yok efenim adam kolunu kesiyo adama atıyo gibi saçma sapan bişeydi :)

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Farcry. caanım oyunun fimini yaparak adını lekelediler.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Türk Komedi ender olarak güzel iş çıkartanlar var ,korku desen rezalet , şu sıralar Polisiye filmleri harika yapıyoruz Bkz Av mevsimi , Kaplan , Çakal , Newyorkta 5minare vs. gibi.

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
19.12.2011 de umudunu kaybetme diye bir film vardı vasattı resmen ama google a yazıyorum başka bir film çıkıyor umudunu kaybetme diye anlamadım bu işi :D

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
siyah kuğu black swan berbattı nasıl okadar puan almış anlamıyorum.puanı verenler nerelerıyle ızlemiş filmi

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kiracı,ne oldu filan derken film bitti başı sonu belli değil

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
paranormal activity: hiç bir korkulacak tarafı yok amatör yapım olduğunu çok hissettiriyor