Soru Bu filmin ismi ne?

Bu konuyu okuyanlar

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Evet zamanı en iyi öldüren vakit öldürücü film seyretmek peki kaçımız film dizi ve sinema hastasıyız ?

Günde kaç film izliyoruz ben genelde 100 sayfa kitap 2 tanede film seyretmeye çalışıyorum ?

Madem film ve dizi hastasıyız dedeee o halde gelin hep birlikte bir oyun oynayalım izlediğimiz filmden bir kare resim yada video paylaşıp o filmin ismini bulmaya çalışalım izlediğiniz film hakkında ismini söylemeden küçük bir ipucu verebilirsiniz hepinize teşekkürler ve saygılar

İlk film benden gelsin bakalım bu filmi kaç kişi seyretti kaç kişi bilecek veya hiç bilen çıkacakmı bakalım haydi Bismillah kolay gele

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
Mikasa Ackerman Ailesi insan kaçakçıları tarafından öldürüldü ve Eren Yeager tarafından kukurtarıldı O, Shogun klanının Paradis Adası'ndaki son torunu

Fjord

wittroc
Reaksiyon puanı
1,373
AoT. Ama eğer izlediysen çok şaşıracağımı söyleyeyim.

Fjord

wittroc
Reaksiyon puanı
1,373
96 bölüm abi. 32 saat ayırmak gerekiyor, diğer izlediklerine bakarsam diğerleri ile de çok uyuşmuyor tür bakımından.

Murataltug

Dekan
Reaksiyon puanı
3,096
96 bölüm abi. 32 saat ayırmak gerekiyor, diğer izlediklerine bakarsam diğerleri ile de çok uyuşmuyor tür bakımından.
Teşekkür ederim vakit ayırıp yorum yazdığın için aslında ilk tercihim gerçekçi dram savaş aksiyon olmakla beraber fantastik filmleride severim benim iş yerim oturularak yapıldığı için zaman çok o yüzden hepsine vaktim oluyor misal manga karakalem çalışmasının üstüdür profesyonel bir iştir ilk başlarda bu diziyi seyrettim ancak sonra takip edemedim şu anda tekrar mangasına başladım mükemmel bir iş misal şu çizgi bile manganın profesyonelliğini ortaya koyuyor bir de bunun gibi berserk var şu çizgideki asalete bak tam karizma üst seviye