Öneri Hayat kavgası

Yanlış anlamayın ama neden böyle depresyondasınız?Hayata küssünüz?Bende bazen böyle depresyona falan giriyorum ama yine de hayattan falan bıktığım yok.Ne kadar kötü şey olursa olsun ben hep iyi olmaya çalışıyorum.

Cahil mode on :) isimleri benzettim desem çok da benzemiyormuş gerçekten,peki neden justinianus ?
Önemli değil karıştırabilirsiniz normal insan hali.🙂Yani benim seçme nedenim kendisini hiç bir şeyi yokken zamanla yükselip Roma İmparatoru olmuştur.Ve de kaybedilen batı topraklarını da geri almak için çok uğraşmıştır Belisarius ile.Bir de bir kaç yaptığı şeylerde var kanunları düzenlemiştir ve de günümüzdeki Ayasofya'yı yaptırmıştır.Bir kaç başarısı daha var.
Kısaca son Roma İmparatoru diyebiliriz zaten öyle de deniliyor.Çünkü son Roma'yı tekrar geri alandır.

Son düzenleme:

glossofobhia

Doçent
Önemli değil karıştırabilirsiniz normal insan hali.🙂Yani benim seçme nedenim kendisini hiç bir şeyi yokken zamanla yükselip Roma İmparatoru olmuştur.Ve de kaybedilen batı topraklarını da geri almak için çok uğraşmıştır Belisarius ile.Bir de bir kaç yaptığı şeylerde var kanunları düzenlemiştir ve de günümüzdeki Ayasofya'yı yaptırmıştır.Bir kaç başarısı daha var.
Hiçbirşeyi yokken derken nasıl ? zaten amcası da imparator değil mi ? amcası tarafından tahta geçiyor.