Hayat kavgası

Bu konuyu okuyanlar

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Cahil mode on :) isimleri benzettim desem çok da benzemiyormuş gerçekten,peki neden justinianus ?
Önemli değil karıştırabilirsiniz normal insan hali.?Yani benim seçme nedenim kendisini hiç bir şeyi yokken zamanla yükselip Roma İmparatoru olmuştur.Ve de kaybedilen batı topraklarını da geri almak için çok uğraşmıştır Belisarius ile.Bir de bir kaç yaptığı şeylerde var kanunları düzenlemiştir ve de günümüzdeki Ayasofya'yı yaptırmıştır.Bir kaç başarısı daha var.
Kısaca son Roma İmparatoru diyebiliriz zaten öyle de deniliyor.Çünkü son Roma'yı tekrar geri alandır.

Son düzenleme:

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Önemli değil karıştırabilirsiniz normal insan hali.?Yani benim seçme nedenim kendisini hiç bir şeyi yokken zamanla yükselip Roma İmparatoru olmuştur.Ve de kaybedilen batı topraklarını da geri almak için çok uğraşmıştır Belisarius ile.Bir de bir kaç yaptığı şeylerde var kanunları düzenlemiştir ve de günümüzdeki Ayasofya'yı yaptırmıştır.Bir kaç başarısı daha var.
Hiçbirşeyi yokken derken nasıl ? zaten amcası da imparator değil mi ? amcası tarafından tahta geçiyor.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Şöyle sözlerini sevdiğim bir dörtlüğü bırakayım buraya.

Şansıma tükürsem rüzgar Vurur yine bana gelir
Kimlere güvensem sırtımdan Vurur burnumdan gelir
Birini de seversem ya çeker Gider yada terkeder
Yemezsem büyüyemem Dedikleri kazıkmış meğer

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
Şöyle sözlerini sevdiğim bir dörtlüğü bırakayım buraya.

Şansıma tükürsem rüzgar Vurur yine bana gelir
Kimlere güvensem sırtımdan Vurur burnumdan gelir
Birini de seversem ya çeker Gider yada terkeder
Yemezsem büyüyemem Dedikleri kazıkmış meğer
Çok güzel tam beni anlatmışsın