Hayalinizdeki okul veya üniversite

Bu konuyu okuyanlar

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Üniversite olmak zorunda mı? İlkokula geri dönsem yeter.

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Türkiye dışında heryerde okumak benim hayalim :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,907
Hangi üni olursa olsun yeter ki Çokca güzel kızlar olsun.
Kendimi mutlu hissedip belki ödevlerimi iyi yaparım ?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Puan olsun ne bilim farkı ne anlamında
Şimdi Atılım özel Gazi ise devlet üniversitesi Gazi'nin puanı daha yüksek zaten bu yüzden Gazi'ye giremedim benim puanım 260 falandı 2017 girişliyim şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki devlet üniversitesi en iyisi
Atılım kesinlikle önermiyorum salgın döneminde okulu online ilan etmeyen öğrencilerin ve hocaların canını hiçe sayan bir ticarethane

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,843
Boğaz içi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boğaz dışı şzlzlzl şaka yaptım ODTÜ

barislakers

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Macaristanda Tıp fakültesi 2. sınıf öğrencisiydim ve tüm arkadaşlarım ve düzenim oradaydı 3 sene önce gittiğimde dolar 3.70tl idi ve ailemle düzenimizi ona göre kurup orada yaşıyorduk. Yöneticilerimiz sağolsun ekonomiyi çökerince geri dönmek zorunda kaldım Türkiyeye ve herkes gözün aydın diyor ülkeye döndüğümü duyunca ama anlamıyorlar ki döndüğüme üzgünüm ben. Teşekkür edip geçiyorum artık insanlara. Macaristan ve İtalya da çok üni okuyan arkadaşlarım var ve üniversiteri kaliteli ülkeler olduğunu eklemek isterim. İsteyen kişiler umarım isteklerini gerçekleştirebilir ama artık bu ekonomide zor.. Sevgiler.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,843
Macaristanda Tıp fakültesi 2. sınıf öğrencisiydim ve tüm arkadaşlarım ve düzenim oradaydı 3 sene önce gittiğimde dolar 3.70tl idi ve ailemle düzenimizi ona göre kurup orada yaşıyorduk. Yöneticilerimiz sağolsun ekonomiyi çökerince geri dönmek zorunda kaldım Türkiyeye ve herkes gözün aydın diyor ülkeye döndüğümü duyunca ama anlamıyorlar ki döndüğüme üzgünüm ben. Teşekkür edip geçiyorum artık insanlara. Macaristan ve İtalya da çok üni okuyan arkadaşlarım var ve üniversiteri kaliteli ülkeler olduğunu eklemek isterim. İsteyen kişiler umarım isteklerini gerçekleştirebilir ama artık bu ekonomide zor.. Sevgiler.
Kötü olmuş geçmiş olsun ?

hakancoskun4891

Müdavim
Reaksiyon puanı
757
hogwarts büyücülük okulu, şaka şaka oxford veya cambridge

Son mesajlar