Hayalinizdeki okul veya üniversite

ofarslan18

Asistan
Gitmişim sorun yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benide götüreydin.
E34A5DF8-A934-4FD0-AE03-0A4D64E7D8FA.jpeg

SORRY

BELEŞ GİTME KEYYFFF

Utku92

Profesör
Aslında üniversitenin okulun bir önemi yok bence. Kişinin kendinde bitiyor. Hayalinde ne varsa gerçekleştirmek istiyorsa o yolda ilerlemesi lazım. Kendini o işe adaması lazım. Benim fikrim. Şu an 2. üniversitem bitmek üzere. Başlarda bende öyleydim. Daha çok ortam için ama sonradan fikrim değişti. Artık internette çok kaynak var istediğiniz bilgiyi bulabiliyorsunuz. Korona da baya etkiledi zaten. Eğitimden tutun birçok alanda değişim olacak.

Webhead

Dekan
Puan olsun ne bilim farkı ne anlamında
Şimdi Atılım özel Gazi ise devlet üniversitesi Gazi'nin puanı daha yüksek zaten bu yüzden Gazi'ye giremedim benim puanım 260 falandı 2017 girişliyim şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki devlet üniversitesi en iyisi
Atılım kesinlikle önermiyorum salgın döneminde okulu online ilan etmeyen öğrencilerin ve hocaların canını hiçe sayan bir ticarethane

barislakers

Asistan
Cezalı
Macaristanda Tıp fakültesi 2. sınıf öğrencisiydim ve tüm arkadaşlarım ve düzenim oradaydı 3 sene önce gittiğimde dolar 3.70tl idi ve ailemle düzenimizi ona göre kurup orada yaşıyorduk. Yöneticilerimiz sağolsun ekonomiyi çökerince geri dönmek zorunda kaldım Türkiyeye ve herkes gözün aydın diyor ülkeye döndüğümü duyunca ama anlamıyorlar ki döndüğüme üzgünüm ben. Teşekkür edip geçiyorum artık insanlara. Macaristan ve İtalya da çok üni okuyan arkadaşlarım var ve üniversiteri kaliteli ülkeler olduğunu eklemek isterim. İsteyen kişiler umarım isteklerini gerçekleştirebilir ama artık bu ekonomide zor.. Sevgiler.

morofobik

Profesör
Macaristanda Tıp fakültesi 2. sınıf öğrencisiydim ve tüm arkadaşlarım ve düzenim oradaydı 3 sene önce gittiğimde dolar 3.70tl idi ve ailemle düzenimizi ona göre kurup orada yaşıyorduk. Yöneticilerimiz sağolsun ekonomiyi çökerince geri dönmek zorunda kaldım Türkiyeye ve herkes gözün aydın diyor ülkeye döndüğümü duyunca ama anlamıyorlar ki döndüğüme üzgünüm ben. Teşekkür edip geçiyorum artık insanlara. Macaristan ve İtalya da çok üni okuyan arkadaşlarım var ve üniversiteri kaliteli ülkeler olduğunu eklemek isterim. İsteyen kişiler umarım isteklerini gerçekleştirebilir ama artık bu ekonomide zor.. Sevgiler.
Kötü olmuş geçmiş olsun 😕