İpucu Harici SSD'ye program kurmak.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
3
herkese iyi günler. arkadaşlar kullandığım notebookta yer olmadığı için kuracağım programı ssd ye yüklemek istiyorum fakat yüklerden benden seçmemi istemiyor direk c ye kurmaya çalışıyor. lütfen yardımcı olur musunuz?

RıdvanKUTAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Mendeley programı bilgisayarın içerisinde yüklü olan paket programı ile birlikte çalıştığı için işletim sisteminin yüklü olduğu yere kurulmalıdır D diskine veya bir USB disk e kurulamaz.

Çözüm

RıdvanKUTAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
yanı soyle dusunebılırız bır oyun u harıcı bellege kurabılırsınız lakın bılgısayara yuklenmesı gerek bır programı harıcı bellege kurulum yapamazsınız yanı kurulsa bılede hızı dusuk olacaktır

cıhazınızda neden yer yok acaba
cıhazınızda CD DVD surucusu varmı var ıse aktıf olarak kullanıyormusunuz
CD DVD surucusunu cıkarıp donusturu alıp ssd veya hdd takıp kullanabılırsınız
veya da cıhazınızda kullanmıs oldugunuz ssd hdd nın kapasıtesını artırım yapabılırsınız

Reaksiyon puanı
3
kullandığım bilgisyar atom işletim sistemine sahip olanlardan sanırım(asus tp200s). 32gb hafızası var yazı yazmak için vs aldım, 32 gb nin 28.5'ü ofisleri yükleyince doluyor zaten. bunun için harici ssd aldım geçenlerde ek programları yükleyeyim diye ama düşündüğüm gibi gitmedi. aldığım zamanda bu ssd işini sormuştum ibu bilgisayarlara takılmadığını söyledi.

RıdvanKUTAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
anladım senın kullandıgın cıhaz atom ıslemcılı yer acmak ıcın offıce programını 2007 ye dusurebılırsınız gereksız programları kaldırabılırsınız
tablet bılgısayar gıbı bırsey sızınkı