Harici Hdd Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

mr_killertr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Benim evimde 1 TB Usb 2.0 kırılmamış, dökülmemiş bir harici hdd var. Aylardır sağlam sorunsuz bir şekilde çalışırken bir kaç gün önce bilgisayar onu görmemeye başladı. Sorunun bilgisayarımda olduğunu düşünüp kardeşimin pc sindede denedim, elektrik geliyor ama pc algılamıyor. Kabloyu değiştirdim yine denedim, fakat düzelmedi. Evimde ki PS3'üme taktım ve multiman a girip baktığımda algıladığını gördüm. Ama pc de bir türü algılamıyor. Yardım ederseniz sevinirim.(Resimde de gördüğünüz gibi böyle kalıyor, girilmiyor.
Ekran Görüntüsü (527).png
)

Son düzenleyen moderatör:

Deli_yazilimci

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Bilgisayar sagtikla yönet disk birimi ne baktin mi orda nasıl görünüyor onu söyle virüs bulaşmış da işin zor ben bı disk ki bu yüzden telef ettim

mr_killertr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayar sagtikla yönet disk birimi ne baktin mi orda nasıl görünüyor onu söyle virüs bulaşmış da işin zor ben bı disk ki bu yüzden telef ettim
İçinde önemli dosyalar olmasa bu kadar kasmam kendini düzeltmenin bir yolunu bulurum, ama içinde çok önemli dosyalarım var. Tanıdığım donanımcı var ona götürsem acaba bakarmı diye düşünüyorum şuan.