Hangisi Alınmalı ? (Nexus4-Note2-OptimusG)

harass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu gün veya yarın telefon alıcam Nexus4 mü, Note 2 mi, Optimus G mi almalıyım ? Telefondan istediğim özellikler kasmasın işte sistem özellikleri iyi olsun şarjı bir günü kurtarsın sağlam olsun. Bunlardan hangisini önerirsiniz, Neden ? Şimdiden teşekkürler

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar bu gün veya yarın telefon alıcam Nexus4 mü, Note 2 mi, Optimus G mi almalıyım ? Telefondan istediğim özellikler kasmasın işte sistem özellikleri iyi olsun şarjı bir günü kurtarsın sağlam olsun. Bunlardan hangisini önerirsiniz, Neden ? Şimdiden teşekkürler

Note 2 bence aralarında ideal olanıdır.. nedenine gelirsek verdiğin cihazların kasacağı yok sistemleri de iyi ... sağlamlık servis ve şarj süresinin iyi olması dolayısıyla note2 seçilebilir ki forumda tonla note2 kullanıcısı var hiç biri tersini söylemeyecektir...

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
kasmasın diyorsan nexus 4. note 2 performans odaklı bir telefon değil. note 2 daha çok çizim odaklı bir telefon. optimus g'de de kamera ön planda. nexus 4 ise saf performansı ile öne çıkıyor.

pil olarak diğerleri note 2 ile yarışamaz fakat hepsi 1 günü kurtarır.

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
3 telefonu da kullanmadigim icin fikir beyan edemeyecegim ama keske aralarinda benim kullandigim telefonu da saysaydin. zaten o varken bunlari siralamana gerek de kalmazdi.

seninkiler icinde cok guzel iki yorum almissin. ekleyecegim tek sey telefoncuda hepsini biraz elleyip oksayip kurcalayip icine sineni alman olabilir.

fatihrednight1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
kardeş emin ol,o yazdığın üç telefonun arasında istediğin özellikleri en iyi şekilde karşılıyabilecek telefon lg optimus g bence,neden dersen,çünkü:
diğerlerinden daha iyi oyun performansı sunuyor (nexus 4'le aynı ama bunuda söylüyüm,note 2'ninde işlemcisinin 1,6 ghz olduğuna bakma, -ramları zaten hepsinin aynı onu geçiyorum- nexusle 4'le,lg optimus g'nin işlemcileri 1,5 ghz olabilir,ama emin ol note 2'den daha iyi performans sunuyor bu telefonlar, -oyunlarda,internette gezmede vb.- ) ve telefonun kamerası diğerlerinden daha iyi,13 mp kamerası var vede gayet güzel,net çekimler yapıyor,pil kısmına gelirsek 3 telefonda 1 günü çıkarabilecek kapatisede,merak etme kardeşim,gece koyarsın şarja,sabah alırsın eline,sonrada istediğini yaparsın :) dayanıklılık olarakda lg optimus g diyorum. (şimdiden hayırlı olsun alıcağın telefon,güle güle kullan kardeşim)

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
En önemli şarj ise note II en az 2 gün gider şarjı
En önemlisi arayüz ve şıklıksa optimus g
En önemlisi güncelleme ise nexus 4
En önemlisi sağlamlıksa xperia z
Bunun dışında güncelleme gelmesede olur hızlı olsun şık olsun bataryası 1 günü çıkarsın dersen optimus g
Gene şık hızlı bataryası 1 günü çıkaran kamerası iyi aynı zamanda max. sağlam olan model xperia z
Ben büyük ekran seviyorum kalemi hoş çok hızlı olmasada olur şarjı da 2-3 gün giden bir cihaz istersen note II
Boşver arayüzü şıklığı kamerayı hızlı olsun batarya birgün yetsin ve illaki de güncelleme alsın diyorsan nexus 4
kombinasyonlar ve gerek kullanıcı yorumları olsun gerek çeşitli incelemeler olsun bnm düşüncelerim edindiğim bilgilere göre bu yönde.Artık sen hangisi sana uygunsa onu seç iyi forumlar.

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
En önemli şarj ise note II en az 2 gün gider şarjı
En önemlisi arayüz ve şıklıksa optimus g
En önemlisi güncelleme ise nexus 4
En önemlisi sağlamlıksa xperia z
Bunun dışında güncelleme gelmesede olur hızlı olsun şık olsun bataryası 1 günü çıkarsın dersen optimus g
Gene şık hızlı bataryası 1 günü çıkaran kamerası iyi aynı zamanda max. sağlam olan model xperia z
Ben büyük ekran seviyorum kalemi hoş çok hızlı olmasada olur şarjı da 2-3 gün giden bir cihaz istersen note II
Boşver arayüzü şıklığı kamerayı hızlı olsun batarya birgün yetsin ve illaki de güncelleme alsın diyorsan nexus 4
kombinasyonlar ve gerek kullanıcı yorumları olsun gerek çeşitli incelemeler olsun bnm düşüncelerim edindiğim bilgilere göre bu yönde.Artık sen hangisi sana uygunsa onu seç iyi forumlar.

Çok şiirsel.

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
alırken note 2 alacak... tahminimde yanılmam bence ne diyorsunuz abilerim [MENTION=350549]marancı[/MENTION] [MENTION=63117]friendly[/MENTION]

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
oyuna öncelik veriyorsan g ve nexus gpu sunda bulunan opengl 3.0 desteğinide düşün bu destek note2 de yok

HMZ SLCK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
batarya diyosan bence note 2 al ama nexus un performansı kadar olurmu bilemem