Hangi telefonu almalıyım?

Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    70

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,437
3-5 yılında değil 2 yıl kullanabilsem öpüp başımın üstüne koyucam iPhone kullanıyorum şuanda ama sıkıntıları beni kanser etti artık düşünmüyorum iOS sayfası benim için kapanmıştır verdiğim parayla sinir olmama gerek yok şuan forumda gezindiğim halde telefon cayır cayır yanıyor

Aynen İos çok kötü Samsung galaxy s8 al rahat et kendi internet tarayıcısı harika Google Chrome dan bile daha iyi reklam engelleyici özellikleri var daha hızlı ve güzel telefon çok ısınmıyor elde tutuşu hassasiyeti mükemmel telefonun bir çok ekipmana destek sunması da güzel işlemcisi donanımı pili seni 3 yıl boyunca istediğin yüksek performansını sürdürecektir eğer almadıysan en kısa zaman içinde almanı öneriyorum

GökayÇeker

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Aşırı oyun oynayan biriyim Şuanda 5s kullanıyorum şarj dışında çok sıkıntısı yok gibi 2-3 yıl sıkıntı çıkarmadan götürebilecek telefon lazım kamera benim için çok önemli değil Anketi oylayıp nedenini yorum olarak bırakırsanız sevinirim
s8 yada s8+ al tabi ki. 2-3 yıl içinde en kötü sıkıntısı amoled ekran olmasından kaynaklı ghostscreendir. ama o da cihaz çok ısındığında ve uzun yıllık kullanımda oluyor. kesinlikle üzmez.

Reaksiyon puanı
5,171
s8 yada s8+ al tabi ki. 2-3 yıl içinde en kötü sıkıntısı amoled ekran olmasından kaynaklı ghostscreendir. ama o da cihaz çok ısındığında ve uzun yıllık kullanımda oluyor. kesinlikle üzmez.
Ghostscreen amoledde gorulmez hocam ancak 2-3 yil sonra amoled yanigi meydana gelir

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
S7 edge al .Ama yine de yukaridaki hicbir telefon seni yari yolda bırakmaz.

PiXLLED

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nokia 6600 usta daha otesi varmı hayla kullanılan bir telefon saglam kameralı veeee SMS alıyor SMS gonderiliyor daha ne olsun
İŞİN SAKASI BİR YANA LUMİA SERİSİ KALİTE KAMERA KASA DAYANIKLILIGI ANLAMINDA SUANDA EN İYİ CIHAZ DEZ AVANTAJI ANDROİD OLMAYISIYMIS SORUN YOK OYUN OYNAMAYAN SADECE KAMERA VE TEL İŞİMİ GORUR DİYENLER İÇİN İNTERNET DENEYİMİ HARİKA ( suan leeco x720 kullanıyorum ama eski telefonum lumia 1020 kadar tatmin etmıyor malesef tek artısı batarya omrünün uzun olması )

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20

Note 9 diyorum.
Madem para ve zamanı bilmiyoruz.
--- Gönderi Güncellendi ---
Hadi anket varmış yav
S7 Edge diyorum.
note 8 çıkmadı ki note 9 diyorsun.yoksa mate 9 mu?

ankete eklemeyi unuttum .s7 edge mi yoksa ıthalatçı p10 plus mı?

Kesinlikle One Plus 5 sonra Mi 6 gelir.Ama One plus 5 daha iyi bir telefon.
ankete eklemeyi unuttum.one plus 5 mi yoksa p10 plus mı?
oneplus 5 kesinlikle. ondan sonra s7 edge.
S7 edge al .Ama yine de yukaridaki hicbir telefon seni yari yolda bırakmaz.
ankete eklemeyi unuttum.p10 plus mı yoksa s7 edge mi?
ankete eklemeyi unuttum.v20 mı yoksa p10 plus mı?

M

Murat Burç

SDN Okuru

Note 9 şaka amaçlıydı hocam.:D
P10 Plus vs S7 Edge'yi bence S7 Edge alır.

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
nokia 6600 usta daha otesi varmı hayla kullanılan bir telefon saglam kameralı veeee SMS alıyor SMS gonderiliyor daha ne olsun
İŞİN SAKASI BİR YANA LUMİA SERİSİ KALİTE KAMERA KASA DAYANIKLILIGI ANLAMINDA SUANDA EN İYİ CIHAZ DEZ AVANTAJI ANDROİD OLMAYISIYMIS SORUN YOK OYUN OYNAMAYAN SADECE KAMERA VE TEL İŞİMİ GORUR DİYENLER İÇİN İNTERNET DENEYİMİ HARİKA ( suan leeco x720 kullanıyorum ama eski telefonum lumia 1020 kadar tatmin etmıyor malesef tek artısı batarya omrünün uzun olması )

Hocam bende 1020 kullaniyordum dunya uzerinde benden baska kullanan da varmis hayret

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
S7 edge veya alabilirseniz s8. Sakin iphone a bulasmayin fena kazik yersiniz. 1 yillik amiral gemisine 3300 tl vermeyin. Yukarida dendigi gibi hepsiburadadan o fiyata s8 alin. Sahsen kullaniyorum bence bir insanin tasarlayabilecegi en iyi telefon. Yogun kullanirsaniz powerbank te alin. Ve orkide grisi yerine siyah almaniz sahsi gorusum ben orkide grisi aldim ama siyah daha bütünlüğü koruyor
Bu arada bende ip 7 32 ile s8 arasinda kalmistim suan sordugum sorunun mantiksizligina agliyorum. Arkadasimin ip7 si gece konser çekiminde cortladı. Bildiğin cortladı. Hiphizli sarj ediyorum telefonu. Pil yüzdesini göstermeyi kapattım şuan çok rahatim artik su gibi sarjimin gittigini gormuyorum moralim bozulmuyor :)) ama harbiden eski gunlerden daha çok ekran suresi aliyorum. Ip7 2 saat şarjda kaliyor:) bazen film izliyorum (1080p-bluray) agzi acik bakiyor bu nasil goruntu kalitesi diye. Birde o 128 red almis dunya kadar para vermis. 64 kullaniyorum yarisindan fazlasi dolu istedigim zamanda yukseltirim kafam rahat. bazen çirkinleşip apk falanda indiriyorum :) o da apple store a para döküyor. Bu da androidin avantaji gerci. İris tarayiciyi gece kullaniyorum cok iyi calisiyor. Donma kasma muhabbetine girmiyicem telefon benden daha hizli. S7 edge inde eksik kalir yani oldugunu dusunmuyorum ikisinden birini al

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708

One plus 5!

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
S7 edge. Tasarim arayüz kamera kriteri daha onemli benim icin. Sd835 icin ip7+ cakmasi bir telefon almam ben

kunkami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
sadece oyun istiyosanız xiaomi mi mix alabilirsiniz ama bi tek kamersı çok iyi değil

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,437
Telefon güzelde fazla büyük ve ona 2700 vereceğime 500 daha ekler s8 alırım

Hala almadıysanız Samsung galaxy Note 8 i bekleyin o çıktıktan sonra almanızı tavsiye ederim Fiyatlar biraz daha düşer Samsung galaxy s8 için :)

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58