Hangi Tarz Müzik Dinliyorsunuz?

Kendinizi bildiniz bileli bir tarzınız oldu mu? 3 Seçenek İşaretleme Hakkınız Var..

• Kullanılan toplam oy
    1,070

Uso!

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Genellikle JRock, Death Metal, Doğu Klasik Müzik. :)

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
sagopa kajmer abluka alarm emirdag turkuleri sonra kubat fatih kisaparmak ugur isilak yani rap ve türkü oluyor

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Metal dinliyordun,şimdi hard rock,punk rock dinliyorum.Muse diye bir grup keşfettim,muhteşemler.Aslında eski grup ama ben yeni keşfettim.:p
linkin park,evanescence her zaman favorim.Gerçi linkin park metal yapıyor ama....

intricate

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Kendimi -dinlediğim müzik hakkında- kategorize etmem.

Jazz'ı, Blues'u, Klasik Müziği, (müzik ve sözler için) Popülist olamayan pop müziğini, Yine (müzik ve sözler için) popülist olmayan arabesk müziğini, Rock ve Metal, trash metal (Ama Death Metal tahammül sınırlarını zorluyor) dinlerim, Latin müzikleri ve flamenko çok hoşuma gider. Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği'ne bayılırım.
Ancak Rap, Hip hop sevmem özellikle -aslında bir müzik türü değil bir teknik ismi ama- beatbox ile ilişkim nefret sınırında...

Biraz salata kıvamı var ama durum böyle.. :)
En sevdiğim sanatçılardan Aziza Mustafa Zadeh, Funda Arar (Hem Rock Hem Türk Sanat Müziği Performansını severim, Son albümü(TSM) çok güzel okumuş), Aerosmith, Ugly Kid Joe, Led Zeppelin, Manowar, Jülide Özçelik, Neşet Ruacan, Önder Focan aklıma gelen ilk isimler..

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
Hoşuma giden her müziği dinlerim(pop-arabesk )
ama metalle cazz mıydı işte onları sevmem :D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Çok uzun zamandır bu ankette bakmıyorum. Yeni tarz sanatçılar öğrendim. Eskiden bir maNga ile geçinir giderdim :D Şimdi ise MayheM, Burzum, Marduk, Dark funeral tarzı Black Metal sanatçılarını dinliyorum. Tabiii, Rotting Christ'ide unutmamak lazım :)

ramboberk

Profesör
Reaksiyon puanı
74
Emre seni bi türlü vazgeçiremedim şu Metal denen zımbırtıdan :D

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
metal daha sert müziktir rock a oranla,ben rap çiyim ama metalde dinlerim boğazdan söylenen sözlüden adı neyse artık

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
metal daha sert müziktir rock a oranla,ben rap çiyim ama metalde dinlerim boğazdan söylenen sözlüden adı neyse artık
Metal Rock'dan daha serttir bu kesin, fakat çok fazla ortak yönleri var :)

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
Kendimi -dinlediğim müzik hakkında- kategorize etmem.

Jazz'ı, Blues'u, Klasik Müziği, (müzik ve sözler için) Popülist olamayan pop müziğini, Yine (müzik ve sözler için) popülist olmayan arabesk müziğini, Rock ve Metal, trash metal (Ama Death Metal tahammül sınırlarını zorluyor) dinlerim, Latin müzikleri ve flamenko çok hoşuma gider. Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği'ne bayılırım.
Ancak Rap, Hip hop sevmem özellikle -aslında bir müzik türü değil bir teknik ismi ama- beatbox ile ilişkim nefret sınırında...

Biraz salata kıvamı var ama durum böyle.. :)
En sevdiğim sanatçılardan Aziza Mustafa Zadeh, Funda Arar (Hem Rock Hem Türk Sanat Müziği Performansını severim, Son albümü(TSM) çok güzel okumuş), Aerosmith, Ugly Kid Joe, Led Zeppelin, Manowar, Jülide Özçelik, Neşet Ruacan, Önder Focan aklıma gelen ilk isimler..

jülide özçelik adı ilk dikkatimi çeken oldu.

mecnunum leylamı gördüm dinliyordum da demin. ne güzel söylemiş yahu

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Rock işaretledim ama asıl oyum "kulağıma hoş geleni dinlerim" olacaktı.Görmemişim :laugh:

apoxlost

Asistan
Reaksiyon puanı
2
yüksek ses çıkaran herşeyi dinliyorum. 2-3 yıldır damar yok. doktor damar ı yasakladı.

apoxlost

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ferdiciydim artık metalika takılıyom kardeş hayat çekilmiyor yoksa:glare:

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Rap'i işaretledim ama genelde R&B ve Hip-hop Pop Dinlerim

ryu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arabesk,DİSCO,SOUL,FUNK,TRANCE,ELEKTRONİC MUSİC,HOUSE,SOFT ROCK,İNSTRUMENTAL MUSİC