Hangi Tarz Müzik Dinliyorsunuz?

Kendinizi bildiniz bileli bir tarzınız oldu mu? 3 Seçenek İşaretleme Hakkınız Var..

• Kullanılan toplam oy
    1,070

Bu konuyu okuyanlar

Özlem

Asistan
Kaliteli olan her müziği dinlerim ama en çok rock, klasik ve metal dinliyorum sanırım. Bu arada klasik müzik seçeneği yok ankette :)

sez_in84

Asistan
Pop müzik dedim. Listedekilerin çoğunu zamanı ve yeri geldiğinde dinliyorum.Ruh halime göre karman çorman bişey oluyorum işte :p

flz

Asistan
Şu aralar rock ama eskilerde arabesk bile dinlediğim olmuştur.Aslında zamanla bir çok şey değişiyor insanın kendini yavaş yavaş bulması gibi bir şey.Benim için rock son duraktır.

Ahmethz

Rektör
Emektar
ankete birden fazla şık işaretleme özelliği katsak tam süper olacaktı; warkoratlina %100 katılıyorum artı pop müzik ve o an kulağıma hoş gelen herhangi bir tür müzik dinleyebilirim (arabesk hariç)

ozgurx

Öğrenci
kulağa hoş gelen her tür müziği dinlerim
ama genelde klasik ve nostaljik şarkılardan hoşlanırım

örneğin sezen'in eski şarkıları, veya Mavi Işıklar
veya Beatles
Bi de 80'lerden fırlayıp gelen ve şimdi tanınmayacak halde olan MJ
MC Hammer'ı da unutmamak lazım.
:D

warkortali

Profesör
Emektar
Jojoba dedi ki:
ankete birden fazla şık işaretleme özelliği katsak tam süper olacaktı; warkoratlina %100 katılıyorum artı pop müzik ve o an kulağıma hoş gelen herhangi bir tür müzik dinleyebilirim (arabesk hariç)

Anket ile ilgili isteğiniz uygun görülüp yerine getirildi ilgi ve alakanız için teşekkür ederim..

Batto

Öğrenci
Bana hoş gelen her türlü müziği dinlerim belli bi tarza takılıp kalmış sayılmam ama Genelde Rap..

lucifer

Profesör
Bende her türlü dinlerim ama hani türk halk müziği? Seçeneklere onu da eklesek eminim seçen birisi çıkacaktır :)

warkortali

Profesör
Emektar
Walleq dedi ki:
Speed Metal nerde arkadaşlar!!!
Ankette Speed Metal de görmek istiyoruz. :)

:D :D
Yeter ama sizce yetmez biliyorum ama anket zaten yeterince çok seçenek barındırıyor size önerim sadece metal'e oy verin ve türünü'de Yorum yazarak belirtin.. ;)

Walleq

Öğrenci
:D Benim mesajdan anlaşılmıştır herhalde dinlediğim müzik

Ama yinede Speed Metal' in ayrı bir yeri olmalı. Onun için özel anket filan mı düzenlesem acaba :D:D

warkortali

Profesör
Emektar
Walleq dedi ki:
:D Benim mesajdan anlaşılmıştır herhalde dinlediğim müzik

Ama yinede Speed Metal' in ayrı bir yeri olmalı. Onun için özel anket filan mı düzenlesem acaba :D:D

Mutlaka anlaşıldı ;) bak neden olmasın düzenle tabi ..

Walleq

Öğrenci
Evet olabilir :D
Ama çok fazla dinleyeni olacağını sanmıyorum.
Ankette ki nu metal seçeneğini benden başka tıklayan çıkmamış.
Sonra sormasınlar speed metal ne birader diye? :D
Forumda daha fazla metalci istiyoruz o zaman yaparız bir anket işte hemde en metalinden :D

Walleq

Öğrenci
Zaten ankette yer alması konusunda takılmıştım sadece ;)

Yanlız hiç dinlemeyenlere ve metal severlere testament i tavsiye ediyorum.

Gerçi hiç dinlemeyene tavsiye edilecek bir grup oldup olmadığı konusunda düşünceliyim. Metali sevdireceğiz derken kimseyi soğutmak istemem doğrusu :)

SDN Son Haberler