sdn.kullanicisi01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamunaleykum. Telefonda müzik ve ya müzik videosu izliyorum. Bazı müzikler yavaş başlıyor, müziğin yarısında ses birden yükseliyor (yani stüdiyoda öğle yazılmış). Ben de yükseldiğinde sesi azaltmak durumunda ve ya sesi az olduğunda çoğaltmak durumunda kalıyorum. Android için desibel seviyesine göre sesi aynı ses tonunda tuta bilen bir uygulama biliyormusunuz? Yani ben desibelini seçeyim. Hangi müzik olursa olsun, hep o desibelde çalsın. Müzik sesi o desibel seviyyesinden az ve ya çok olursa da, program otomatik sesi seçtiğim desibel seviyyesine çıkartsın.

sdn.kullanicisi01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eko programlarında ses normalizasyon u olarak geçer
Teşekkür ederim. Arıyorum. Siz kullandınızmı böğle bir şey? Bazı müzikler var bi anda sesi yükseliyor. Sesi alıp verme için telefunun yanına gelmem lazım. Ama telefon otomatik db ölçüb kendisi ayarlaya bilseydi, belki daha işe yarar olurdu. Böğle bişiy mükemmel hizmet vere bilirmi? Bilemedim.

Reaksiyon puanı
5,171
Teşekkür ederim. Arıyorum. Siz kullandınızmı böğle bir şey? Bazı müzikler var bi anda sesi yükseliyor. Sesi alıp verme için telefunun yanına gelmem lazım. Ama telefon otomatik db ölçüb kendisi ayarlaya bilseydi, belki daha işe yarar olurdu. Böğle bişiy mükemmel hizmet vere bilirmi? Bilemedim.
Evet kullandım. Spotify'ın ayarlarında bile bulunan yaygın bir özellik. Db değişiminden rahatsızlık duyan ilk insan değilsiniz emin olun.