Hangi Müzik Çaları tercih ediyorsunuz

Hangi müzik çalar

• Kullanılan toplam oy
    404

Bu konuyu okuyanlar

RockyBalboa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Winamp kullandım çok uzun bir süre ta ki Aimp ile tanışana kadar :) Aimp çok kullanışlı.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Tabi ki AIMP. Yalnız PC 'ye format attım. Şu aralar TTNet' le Fizy ile takılıyorum. MP3 indirmek zor geliyor :)

sorgusual

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Görselliğe önem veriyorsanız ZUNE player'i deneyin, şimdiye kadar gördüğüm en "güzel" oynatıcı. Tabii konu işlevsellik, ses kalitesi, DSP efektleri ve eklentilere gelince Winamp olmadan olmaz ;)

ReaLiST.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
J.River Media Center programını kullanıyorum ve yanında da SRS HD Audio Lab ile ses süper çıkıyor... Tabi ses sisteminin iyi olması gerekiyor :D

meLodrama

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya winamp alışagelmiş bi gelenek gibi birşey dış dünyaya kapatır siz o winamp. herkezte winamp gördügünüz için o algoritmanın adı winamp.

AIMP2'den öte yol yok ilk baş ikonu biraz size çarpıcı gelebilir ben ilk yükledigimde iconu delta force'mi yükledim ben felan diye sormuştum kendime.

Blacksnow34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben de kendimi bildim bileli Winamp kullanıyordum ; Ta ki Windows Media Player ile Mp3 dinlemeden önceye kadar mutlaka Windows Media Player'i deneyin. Fakat iyi bir ses kartınızın ve ses sisteminizin olması gerek......

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
ben aımp3 ve jetaudıo arasında kararsızım

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Anket üzerinden bayağı zaman geçmiş, yenilenmesi lazım. AIMP artık çok gelişti :) Aslında bu tür anketler işletim sistemi anketi gibi yıl bazlı yapılmalı.

Son mesajlar