Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? ANKET

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    1,061

Bu konuyu okuyanlar

CharliesBoth

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Kuzenimde dell var . Yaklaşık 5-6 yıldır sorunsuz kullanıyor. fakat ısınma problemi fazla olmaya başladı.

huskybabb01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hp pavilion g6 kullanıyorum fanından çok fazla ses geliyor ramıda az geliyor ben şuan 4gb ram 256 gb ssd kullanıyorum amam beana az geliyor uzaktan eğitime falan bazen katılamıyorum yenisini alacağım dedim ozamanda para yok sıkışmış durumdayım.

Amfi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
HUAWEI MateBook 13 2020 AMD kullanıyorum.İncecik,çok hafif. Günlük kullanımda ısınması çok az. Oyunlarda ısınıyor (çok ağır oyunlar oynamadım). Performansından gayet memnunum. Sesindende gayet memnumum. Teknik servislik bir durum yaşamadım. Unutmuşum,klavyesinden muazzam bir şekilde memnumum ve Touchpad'indende memnunum. Ekranındanda gayet memnunum. Boyutu 13",bana yetiyor. Sonuç olarak,gayet memnunum. Umarım yardımcı olabilmişimdir^^

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Hp kullanıyorum. Modeli biraz karışık bakmaya üşendim. 2015 çıkışlı i5 5200u işlemci var. 8gb ram işte ıvır zıvır. Ayda bir düzenli temizliğini yaparım kaliteli macunlar sürer özenle temizlerim fakat çok hafif yük bindiğinde 90-100 derecelere çıkıyor. İşlemcinin bulunduğu yerin dışında ki kasa ısıdan dolayı karardı. Bu yüzden oyunları bırakmama sebep oldu :D

gurhangenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bende macbook air 2020 kullanıyorum, uzun zaman sosyal medya ve forumlardan araştırarak bana en uygun bilgisayarı aldığımı düşünüyorum, oyun oynamıyorsanız iş ve internet amaçlı kullanacaksanız stabil olsun kolay kolay çökmesin ve uzun yıllar kullanacaksanız mac ler baya iyi diyebilirim. Bu arada keşke Türkiye'de de üçüncü parti uygulamalar macOs yazılımlarını ekseler

Amfi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
HUAWEI MateBook 13 2020 AMD kullanıyorum.İncecik,çok hafif. Günlük kullanımda ısınması çok az. Oyunlarda ısınıyor (çok ağır oyunlar oynamadım). Performansından gayet memnunum. Sesindende gayet memnumum. Teknik servislik bir durum yaşamadım. Unutmuşum,klavyesinden muazzam bir şekilde memnumum ve Touchpad'indende memnunum. Ekranındanda gayet memnunum. Boyutu 13",bana yetiyor. Sonuç olarak,gayet memnunum. Umarım yardımcı olabilmişimdir^^
Unutmuşum,pili hızlı doluyor,pil süreside gayet iyi (tabi oyun oynamazsanız yada ağır işler vesaire yapmazsanız).

Son düzenleme:

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Casper kullanıyorum nefret ediyorum bozulunca Asus Hp MSI ya da monstera geçecem

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
sesinden çok memnununm görünüşte benim için önemli ondan da menunum oyun performasnı iyi değil

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Lenovo kullanıyorum, Linux konusunda oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum.

Kerem Kara

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
26
toshiba kullanıyorum 2011 senesinde almıştım. 9.senesi sadece ssd takdım ve günümüz bilgisayarlarına kafa tutar hale geldi toshiba gerçekten kaliteli. :)

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Toshiba. Memnunum. 6 yıllık bir emektar. Ama çoğu oyunu oynuyorum.

BilmezKişi

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Monster kullanıyorum çok iyi sıcaklığı 75 dereceyi geçmiyor

Reaksiyon puanı
6,424
Huawei matebook d 14 ısınıyor ama eski 12 yıllık ilk Vista ile aldığım laptop dan iyidir.

Çağan Erdal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
42
Değerli üyeler, biraz önce yazdığım bir haberden sonra sizlere de sormak istedim.

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memun musunuz? Çevrenize de tavsiye eder misiniz? Veya memnun değilseniz, problemleri paylaşır mısınız?

Sanıyorum, verilen cevaplar internet kullanıcıları için çok değerli bir arşiv olacak.

Katılan herkese şimdiden teşekkürler.
Huawei Matebook D15 kullanıyorum. Memnun olmadığım özellikleri var ama memnun olduklarım da var.