Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? ANKET

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    1,061

CodeName347

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben toshiba kullaniyorum tam hatirlamiyorum ama galiba 2008 de almistim.Kullandigim model toshiba stallite a-200 tasarim olarak gayet saglam cogu kez yumruk darbelerime magruz kalir ama cit cikarmaz :D gecenlerde toshibanin ust modellerine baktim almayi dusunuyordum ama soyle bi baktim bi kac arkadasimda almis pek saglam gorunmuyor artik yeni modelleri.Benim ve cevremdekilerin tavsiyesi Samsung tasarim ve performans olarak saglam bilgisayar.

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
çok şükür dv 3104 et model hp bilgisayarımdan kurtuldum 3 ay kadar sabrede bildim cihazım 2 kez tamamen değişti fakat bizzat lazer termometreyle ölçtüm alüminyum yüzey klavyenin sol üst kısmı 57 derece cihazın ızgarasından gelen hava sıcaklığı 64 derece alırken hiç kötü yorum yoktu bayağıda incelemiştim fakat ısı konusunda ati kartlı ortalama 56xx ve üzeri bir kart varsa asus yada dell gibi işi bilen cihazı içerisine koydu kartı soğutmasını bilen bir marka tercih edin. toplamda 10-12 ayrı cihaz kullandım bunlardan dell marka olanlar haricinde sıkıntı yaşamadığım olmadı dell lerdede batarya adaptör sıkıntıları dışında bir sorun yaşamadım . 1500 - 2200 tl aralığı bir cihaz düşünüyorsanız asuslardan birşeyler bakın derim özellikle nvidia ekran kartlı seçerseniz iyi olur.

batucan72

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Monster kullanıyorum. Şimdilik memnunum.

Bakalım hayırlısı.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Acer kullanıyorum. Bir sonraki makinam Monster olacak gibi görünüyor. Yükseltmeye çok uygun. Yazılımın garantiyi bozmasının bırakın son civatasına kadar sök tekrar montaj yap fiziksel hasar vermediğin sürece garantisi bözulmuyor.

OzkNC

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
4 Yıldır Toshiba Kullanıyorum Aldığımda Vista İşletim Sistemi Vardı Üzerinde Win7 Çıktığında Yükselttim ve Aynı Şekilde Kullanıyorum.Gayet Memnunum.Şuanda Bir tek Sorunu Var Oda Pilin Ömrü Bitti.

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
HP kullanıyorum şu ama yakın zamanda emekli edeceğim kendisini umarım. :D

Apple veya Sony almayı düşünüyorum.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Datron TW7M kullanıyorum alırken biraz tereddüt yaşamıştım (tabi fiyat çok cazipti) ama geçen 3,5 yılda bir kere dvd rom'u bozuldu servise verdim 2 gün içinde onarıp teslim ettiler başkada bir sorun yaşamadım dolayısıyla memnunum.

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>Sony den şaşmam gerisi hikaye...Önce sağlamlık...
>>Youtube daki kapak testleri ve sağlamlık testleri herşeyi gösteriyor...

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Ultrabook'lardan birine gececegim ama hangisine... Daha karar veremedim.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Acer'in adını unuttuğum bir markasını kullanıyorum. Alalı 5 ay olmuştur ve taş gibi.

ugurco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung kullanıyorum gerçekten memnunum tavsiye ederim.

macit

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dell inspiron 5110 kullanıyorum gayet güzel ve performanslı bir makina. maaşallah :)

bayonur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus ve Acer kullandım her iki markadanda memnun kaldım

mertbba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Casper kullaniyorum. Performans olarak cok memnunum ama dis gorunus tabi ki diger markalar gibi degil. Ama fiyat/performans orani vazgecilemez kiliyor Casper'i.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Lenovo

Ve Kesinlikle Tavsiye Ederim ve Ediyorumda.
Servis Olarakda Mükemmeller..

TurkishAssassin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lenovo İdeapad Z570 kullanıyorum.Teknik servis sağlam.Bu özelliklerde bir bilgisayarı 2.500 TL ' ye alacağımı sanıyordum,zaten bazı yerlerde fiyat 2.500 tl di.Fakat Vatan Notebooktan 1700 Tl ye aldım.Hem ucuz hem çok güzel,uzun süre kullanacağıma inanıyorum.Herkese tavsiyemdir.

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
LG A510 kullanıyorum alalı 1 sene olmadı 1.300 küsür tl ye almıştım i5 4gb vs.
Sakın almayın ısınma sorunu çok fazla son zamanlarda grafik isteyen oyunlarda laptop kendini kapatıyor.