Haber Halk Ekmeğe %33 zam geldi

OzkanK.

Profesör
Herşeye bindirim gelirken birşeye indirim beklemeniz çok garip açıkçası. Çok fena taraflı bir fanboysunuz.

Öyle olsun bakalım forumun ultra tarafsız üyesi... Şuna zam yaptı deyin konu kapansın işte neyin inadındaysanız.
Ama inatla kanırtmaya çalışıyorsunuz ve sanki olmamış gibi davranıyorsunuz. Burada her zaman dediğim gibi meydanlarda verilen sözler var. İBB'de İSRAF VAR İSRAF var yandaşlara para aktarma var boşa gidiyor İBB'nin parası ben belediye başkanı olunca bu İSRAFI kesecem ve bu para 5 yıl boyunca halka yetecek deniyordu meydanlarda HANİ NERDE BU İSRAF PARASI ? Kesilen tasarruf edilen paralar nerde ...
Üstüne verdiği bütün sözlerdende dönülüp zam yapılıyor gene bir kelime diyemiyorsunuz ve tarafsız oluyorsunuz. Seçim zamanı TV programlarında nerden bütçe bulacaksınız neyle yapacaksınız bu vaatleri dendiğinde biz hesabımızı kitabımızı çok iyi yaptık biz hesap adamıyız çok rahat yapacaz deniyordu bende bir vatandaş olarak soruyorum hani nerde bu israf yandaşa aktarılan oaralar ? Sen tarafsız olduğuna sorma sakın...

Bİr gün önce 25 Kuruşluk Benzine gelen zamma bu tarafsız yorumuda sen yaptın dimi ?

1600716527605.png

Not: Ayrıca Benzin Özel Tüketim Ekmek Temel Gıda ürünü temel Tüketime giriyor.

Yasiin

Profesör
Öyle olsun bakalım forumun ultra tarafsız üyesi... Şuna zam yaptı deyin konu kapansın işte neyin inadındaysanız.
Ama inatla kanırtmaya çalışıyorsunuz ve sanki olmamış gibi davranıyorsunuz. Burada her zaman dediğim gibi meydanlarda verilen sözler var. İBB'de İSRAF VAR İSRAF var yandaşlara para aktarma var boşa gidiyor İBB'nin parası ben belediye başkanı olunca bu İSRAFI kesecem ve bu para 5 yıl boyunca halka yetecek deniyordu meydanlarda HANİ NERDE BU İSRAF PARASI ? Kesilen tasarruf edilen paralar nerde ...
Üstüne verdiği bütün sözlerdende dönülüp zam yapılıyor gene bir kelime diyemiyorsunuz ve tarafsız oluyorsunuz. Seçim zamanı TV programlarında nerden bütçe bulacaksınız neyle yapacaksınız bu vaatleri dendiğinde biz hesabımızı kitabımızı çok iyi yaptık biz hesap adamıyız çok rahat yapacaz deniyordu bende bir vatandaş olarak soruyorum hani nerde bu israf yandaşa aktarılan oaralar ? Sen tarafsız olduğuna sorma sakın...

Bİr gün önce 25 Kuruşluk Benzine gelen zamma bu tarafsız yorumuda sen yaptın dimi ?

Ekli dosyayı görüntüle 117235

Not: Ayrıca Benzin Özel Tüketim Ekmek Temel Gıda ürünü temel Tüketime giriyor.
Ben tarafsız olduğumu iddia etmiyorum ki? Sürekli tarafsızım diye ortalarda dolaşan sensin.

OzkanK.

Profesör
Ben tarafsız olduğumu iddia etmiyorum ki? Sürekli tarafsızım diye ortalarda dolaşan sensin.

Kurtla Kuzunun kavgasında tarafsızım demek kurdu tutmaktır diye çok sevdiğim bir laf var.

Ben devletimin milletimin tarafındayım. Ama Amerika nın Yunanistan'nın çıkarlarını savunur gibi onların ağızıdan konuşanlar Suriye'de ne işimiz var Libyada ne işimiz var Doğu akdenizde ne işimiz var Savaş olsa Suriyeyi tutarım İran'ı desteklerim devlet seri katil YPG-PYD terör örgütü değil Türkiye güvenilir değil yatırım yapmayın TL nizi bozmayın dolar alın diyenler hangi taraf oluyor sen karar ver.

Yasiin

Profesör
Kurtla Kuzunun kavgasında tarafsızım demek kurdu tutmaktır diye çok sevdiğim bir laf var.

Ben devletimin milletimin tarafındayım. Ama Amerika nın Yunanistan'nın çıkarlarını savunur gibi onların ağızıdan konuşanlar Suriye'de ne işimiz var Libyada ne işimiz var Doğu akdenizde ne işimiz var Savaş olsa Suriyeyi tutarım İran'ı desteklerim devlet seri katil YPG-PYD terör örgütü değil Türkiye güvenilir değil yatırım yapmayın TL nizi bozmayın dolar alın diyenler hangi taraf oluyor sen karar ver.
Onlar bölücüler, ülkeyi zarara uğratmak isteyenler. Ben bu parti çok iyi bu parti çok kötü diye bir şey söylemiyorum.

OzkanK.

Profesör
Zam gayet normal. CHP de olsa AKP de olsa bu yükselecekti. Enflasyon denen bir şey var bilmem haberi olan var mı.

Yılbaşından sonra yapılsa gene bir nebze anlayacam :) Ama beyanı vardı bu yıl içinde halk ekmeğe zam yok diye... Ağızdan çıkan sözler var. Seçim meydanlarında söylenenleri geçtim Halk ekmekteki diğer ekmeklere ilk zamanlar zam yapılmıştı ama bu yıl için halk ekmeğe zam yoktu sözde...

Not: Yoksa ben Zamma karşı değilim ihtiyaçtır enflasyon oranında zamlar olur çarkın dönmesi için. Ama ana mesele söylemler...

OzkanK.

Profesör
Halk Ekmek AŞ yönetim kurulu üyesi canlı yayında 25 kuruş gösterip sadece bu kadarcık zam yaptık demiş.

1600723460014.png

Son düzenleme:

alpsadik

Nothing is true, Everything is permitted
Yönetici
Moderatör
Halk Ekmek AŞ yönetim kurulu üyesi canlı yayında 25 kuruş gösterip sadece bu kadarcık zam yaptık demiş.

Ekli dosyayı görüntüle 117246
Videonun Orjinali :)
Her yaştan insanın erişebildiği foruma böyle bir yorum yapmanız seviyenizi belirtmiş. Videonun orjinalini koydum benlik bir durum yok deyip kenara çekilmesini de bilirsiniz şimdi. Yeri geldiğinde dini, muhafazakarlığı sonuna kadar savunan insanın bu mesajı atması da gerçekten acınacak bir durum.

Son düzenleyen moderatör:

OzkanK.

Profesör
Her yaştan insanın erişebildiği foruma böyle bir yorum yapmanız seviyenizi belirtmiş. Videonun orjinalini koydum benlik bir durum yok deyip kenara çekilmesini de bilirsiniz şimdi. Yeri geldiğinde dini, muhafazakarlığı sonuna kadar savunan insanın bu mesajı atması da gerçekten acınacak bir durum.

Nasıl anlamadım =?

Türkiye'de birçok TV kanalında yayınlana bilen bir skecin repliğini yazdım sadece ne var bunda ? Küfür yok hakaret yok. Burada sizi rahatsız eden ney ki RTÜK bile TV'de yayınlanmasına bir şey demedikten sonra ? İBB'ye bir eleştiri kendimce siz taraf değil bir şey değilsiniz neden rahatsız oldunuz ?
Ayrıca bu yazdığımın İslam ile muhafazakarlıkla ne alakası var ?

alpsadik

Yönetici
Moderatör
Nasıl anlamadım =?

Türkiye'de birçok TV kanalında yayınlana bilen bir skecin repliğini yazdım sadece ne var bunda ? Küfür yok hakaret yok. Burada sizi rahatsız eden ney ki ? İBB'ye bir eleştiri kendimce sadece siz taraf değil bir şey değilsiniz neden rahatsız oldunuz ?
Ayrıca bu yazdığımın İslam ile muhafazakarlıkla ne alakası var ?

Videonun orjinalini koydum benlik bir durum yok deyip kenara çekilmesini de bilirsiniz şimdi.

:) hiçbir alakası yok aynen öyle.

OzkanK.

Profesör
O zaman istediğimiz küfürü edelim, şu videoda diyordu diyelim. Pes!

Küfür nerde =? Skecin orjinalide benim yazdığımda orada... Levent Kırcanın şu skecine küfür mü diyeceksiniz gerçekten :D Adam eleştiri yapıyor sadece. Olacak O Kadar'ın en bilinen skeçlerindendir bu repliği bilmeyende yoktur rahat 12-15 yıllık skeç onlarca kez TV'lerdede yayınlandı yapmayın Allah aşkına :)

alpsadik

Yönetici
Moderatör
Ayrıca acınası hal söylemi flan yakıyor mu bir Mod adayına. Asıl sizin bir mod adayı olarak taraf olmanız hatta bu şekilde sözlerle konuya dahil olmanız acınası bir durum değil mi ?
Siz her istediğinizi söyleyin, küfürün önüne bir harf koyun "Ne küfürü canım :D:D:D ben skeci koydum." diyebilin. Ben burada susayım, acınacak halinizi belirtince tarafsız olmayayım?
Son olarak görevimi yapıyorum. "Forum kurallarının kenarından atlayayım hem ceza almayayım hem de istediğim lafı edeyim." diyen insana hatasını belirtiyorum.

OzkanK.

Profesör
Siz her istediğinizi söyleyin, küfürün önüne bir harf koyun "Ne küfürü canım :D:D:D ben skeci koydum." diyebilin. Ben burada susayım, acınacak halinizi belirtince tarafsız olmayayım?
Son olarak görevimi yapıyorum. "Forum kurallarının kenarından atlayayım hem ceza almayayım hem de istediğim lafı edeyim." diyen insana hatasını belirtiyorum.

Bu skece gerçekten hakaret diyebiliyorsunuz demek ?

İyi kaldırayım madem. Bahane ile Levent Kırcayı'da saygı ve rahmetle anayım. Çok büyük sanatçıydı ama onun 15 sene önce yaptığı ve çok kolay TV lerde yayınlanan Hükümeti yerden yere vurabilen eleştirel skeçlerini şuan bile şu foruma koyamıyacak seviyeye gelmişik özgürlüklerde çok ilerlemişik...

Strasza

Profesör
Eski skeç koymak zor değil de yiyen şimdi eleştirsin hükümeti böyle : d

Adamı ve sülalesini silerler kanalla birlikte.