Hakkınızı Helal Edin

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Banın sebebi mesaj olarak iletiliyor.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Belki hiç uyarı yemediğin için yoktur.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Sucrofe gitti sıra bende demektir :) Hakkım varsa helal olsun bu arada :)

Reaksiyon puanı
16,125
cenaze'de hakınız helal olsun mu? diye soran imam'a helal etmiyorum diyenler en gıcık olduğum tipler bana milyar borç takıp ölse de hakkımı helal ederim.

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Arkadaşlar, kimse haksiz yere ceza yada uyari almıyor. İnanın bunlari uygularken her durumu ele alıp sık dokuyoruz. İnsanların çuvaldızı önce kendilerine batirmalari gerekiyor.
Ben bu forumda hic bir yöneticinin şahsi bir kararla veya inatlasmayla bir ceza vereceğini düşünmüyorum. O yüzden kimsenin kimseye hakkını en helal etmesine de gerek yok diye düşünüyorum.

Kurallar, uyulmak için ve düzeni sağlamak içindir. Bir gün ben dahi uymaz isem benim de üstün var. Gerekeni yapar. Bu kadar açık ve net.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Arkadaşlar, kimse haksiz yere ceza yada uyari almıyor. İnanın bunlari uygularken her durumu ele alıp sık dokuyoruz. İnsanların çuvaldızı önce kendilerine batirmalari gerekiyor.
Ben bu forumda hic bir yöneticinin şahsi bir kararla veya inatlasmayla bir ceza vereceğini düşünmüyorum. O yüzden kimsenin kimseye hakkını en helal etmesine de gerek yok diye düşünüyorum.

Kurallar, uyulmak için ve düzeni sağlamak içindir. Bir gün ben dahi uymaz isem benim de üstün var. Gerekeni yapar. Bu kadar açık ve net.

Haklısınız hocam. 4 sene geçmiş ama geç olsun güç olmasın.