Haftanın Web Siteleri

Bu konuyu okuyanlar

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
İnternet artık büyüklüğü ve içeriğiyle tam bir bilgi okyanusu. Ancak dikkat etmezseniz, burada boğulabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak için ilginç web siteleri seçtik.

Sanal dünya içinde birçok gizemi barındırıyor. İnternet hayatınız haber siteleri ve e posta hesabınız arasında gidip geliyorsa, kendinize yeni tatlar aramalısınız. Sizin için her hafta bu arayışınıza yardımcı olacak bir rehber hazırlıyoruz. Haftanın Web Siteleri köşemizde, ciddi haberlerden bıktıysanız bu seferde bu dünyanın komik yüzüne bakın.
mp_main_wide_EarlyComputerMarketing1261148383.jpg
İnternet sitelerine bakıp iç geçirmeyin, basit bir sistemle kendinize ait sayfalar yapabilirsiniz. Programcı mı arıyorsunuz? E-bay benzeri bir sistemle, kendinize yeni yardımcılar kiralayabilirsiniz. İşte bu haftanın ilginç web sayfaları.

Haber dünyasının komik yüzü
Haber bültenlerini etkileyici yapan içerikleri mi yoksa sunuluş biçimleri mi? Theonion.com bunun cevabını vermeye çalışan bir site. Sayfada, ciddi haber gibi hazırlanmış onlarca eğlenceli ve esprili video bulunuyor. Cumhuriyetçi Parti, aday bulamadığı için Ronald Regan'ı diriltti, Modern Warfare 3'de gerçek asker gibi saatlerce geyik muhabbeti yapacağız, Ford'un 2010 model arabası 93 Tauros gibi videolar sitenin en beğenilen çalışmaları.
Buradaki esas amaç, mizahi bir şekilde günümüz medyasını, reklamcılığını ve haberciliğini eleştirmek. Modern pazarlama ve iletişim teknikleri sayesinde, en işe yaramaz ürünler bile müthiş şekilde satılabiliyor. Bu sayfada da aynı mantıkta yazılmış, spor, ekonomi, ve teknoloji haberleri de bulunuyor.

:: Sizin için seçtiğimiz sitelerden en çok hangisini beğendiniz?
Yazan: Cem Süer
SDN - http://shiftdelete.net

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Ninjalar güzele benziyor ama oyuna başlayamadım bir türlü.

Enki_

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Hiç beğenmedim. Çünki çoğu dergi'de vardı.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Valla bu siteleri nerden buluyorsunuz bilmiyorum ama hiç biri işime yaramaz :dil:

winchester07

Doçent
Reaksiyon puanı
22
bu haftaki sitelerde iş yok oysa geçen hafta baya bi ilgi çekici site vermiştiniz yine de emeginize saglık

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
Türkçe içerikli web siteleri görmek isterdim. İçerik türkçe olsun ki ne yapılabileceğini anlayabilelim. :)

Sitelerin yarısını Türkçe yarısını yabancı olarak seçiyorum. Sonuçta, İngilizce bilmeyen kadar bu dili bilenler de var. Adil bir seçim bu.

Enki_

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Sitelerin yarısını Türkçe yarısını yabancı olarak seçiyorum. Sonuçta, İngilizce bilmeyen kadar bu dili bilenler de var. Adil bir seçim bu.

Girdiğimiz çoğu site ingilizce ama biz bu kadar berbat ingilizce siteler beklemiyorduk diyor :)

You understand me?

kifodayi

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Hiç birini beğenmedim diyecektim ki yorumlar da öyle gelmiş zaten. Aynen katılıyorum, hiçbiri işime yaramaz. Yine de derleyene teşekkür ederiz emeğinden ötürü.