Yardım Hadi Bana Geçmiş Olsun :D

Bu konuyu okuyanlar

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Evet Macbook Kullanmaya Alışan Biri Olarak Tek Elle Staj Yaptığım Yerdeki Laptobun Kapağını Açmaya Çalıştım. Derken Laptobu Fırlattım. Ekran Mahvoldu :D Hadi Bana Geçmiş Olsun Bu Konuyu Bu Akılsızlığımı Tarihe Geçirmek İçin Açıyorum.

KAMU SPOTU! - HER BİLGİSAYAR MAC VEYA ULTRABOOK DEĞİLDİR BUNU YAPMAYIN HER BİLGİSAYARI AYNI SANMAYIN :D

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
hahaha büyük geçmiş olsun hocam. Giriş seviye android elime alınca benimde durum aynı oluyor.
Sağ Olun Hocam Yarın Bilgisayarı Teknik Servise Götürüceğiz Müdür Bey Yaptırmamı İstiyor Allahtan Maddi Bir Sorunum Yok Çok Şükür Fakat Arkadaş Tek Elle Açıcan Diye Koca Laptobu Fırlatmazsın Yahu Kendimi Şuanda Salatalık Gibi Hissediyorum :D

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Evet Macbook Kullanmaya Alışan Biri Olarak Tek Elle Staj Yaptığım Yerdeki Laptobun Kapağını Açmaya Çalıştım. Derken Laptobu Fırlattım. Ekran Mahvoldu :D Hadi Bana Geçmiş Olsun Bu Konuyu Bu Akılsızlığımı Tarihe Geçirmek İçin Açıyorum.

KAMU SPOTU! - HER BİLGİSAYAR MAC VEYA ULTRABOOK DEĞİLDİR BUNU YAPMAYIN HER BİLGİSAYARI AYNI SANMAYIN :D
acaba ne kadara yaptırcaksınız

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Bende MacBook olmasina ragmen tek elle acmiyorum :D Essegi saglam kaziga baglamakta fayda var.
Valla Doğru Söze Denicek Bişey Yok Böyle Yapmazsanız Benim Gibi Salatalık Gibi Şov Yapıcam Derken Bilgisayarı Fırlatırsınız Zaten ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hahaha, bende staj yaptığım dönemlerde bazen laptopu sallarken duvara falan vuruyordum istemeden. Neyseki maddi sıkıntınız yokmuş hocam.
Maddi Sorunum Yokta Müdür Sinir Krizine Girdi Adam Sinirlendi Baya Hahaha Bi De Devlet Kurumu

ilkerdnmz37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Valla Doğru Söze Denicek Bişey Yok Böyle Yapmazsanız Benim Gibi Salatalık Gibi Şov Yapıcam Derken Bilgisayarı Fırlatırsınız Zaten ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maddi Sorunum Yokta Müdür Sinir Krizine Girdi Adam Sinirlendi Baya Hahaha Bi De Devlet Kurumu
İş yerinde kahkaha attım. Çok iyi olay.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461

Hocam çok geçmiş olsun.İnsanın olduğu yerde hata olur.Çok takılmayın derim.

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Geçmiş olsun , umarım anakart vs. zarar görmemiştir.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Geçmiş olsun , umarım anakart vs. zarar görmemiştir.
Onun Hakkında bir bilgim yok. ekranda sorun görüyorum şimdilik ekran değişimi olayı çözücek bence anakart gitmemiştir umarım şuanda en büyük sıkıntı o olurdu.

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Yok Hocam Takılmıyorumda Sadece Kendimi Salatalık Gibi Hissediyorum Koca Laptobu Alttan Acicam Derken Ters Çevirip Firlatmak Nedir Yahu :D
şovun en zirvesini yapmışsınız işte daha ne olsun, uzun yıllar hatırlanacak ve bugünki gibi bol bol kahkaha atacaksınız, ellerinize sağlık. :D