Haber: Technopat üyelerine kötü davranıyor.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Sdn forum'a benzer 3. Parti bir web sitesi bahsettiğimden dolayı sdn yönetiminden özür dileyerek bu haberi yapmak istiyorum.

Bu konu açıldıktan sonra 1 yıllık defol git banı atıldı: kendinize iyi bakın - technopat sosyal

Sanırsam madem gidiyorsun ne ... Yersen ye tadına ban atılıp desteklemeye devam edeceğim konulara kilit vuruldu.

Aşağıda banın bildirimi görüyorsunuz:
1589641879576.png

Reklam içerikli mesaj olarak 2-3 ay önce attığım mesaj bahane edilerek gösterildi.

Başta bir ay ban yemişsiniz ve 1 sene olarak servis etmişsiniz şeklinde dönüş aldım.
1589641945604.png

Başta bir ay ban yemişsiniz ve 1 sene olarak servis etmişsiniz şeklinde dönüş aldım.

Eğer moderatörlere itiraz için konu açarsanız o sitede daha uzun ban yersiniz. Ama ban sebebi noktalama işareti veya imla kuralları bahane oluyor.

Çarşamba 22:13'den önce yıl kelimesini kullandığımı gören varsa 6 bin liralık bilgisayarımı hediye edeceğim. (i5 8. Nesil, mx150 ekran kartı) eğer kanıt göremezseniz herkesi bu technoçöp sitesini bırakmayı davet ediyorum.

Elinizi vicdanınıza koyun ve bu bir noktaya bile 1 ay ban atıp üyeleri susturan siteyi kullanıp kullanmayacağınızı tekrar düşünün diyorum.

Son düzenleyen moderatör:

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,748
Technopattan bende boşuna ayrılmadım. Kaç defa boş yere ban yedim. 2-3 haftadır burdayım 1 tane uzaklaştırma almadım. Technopatta yok neymiş ''SoNUnA NoKTA KoYmAdIN'' hatası yüzünden 1 hafta uzaklaştırma yedim.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Technopattan bende boşuna ayrılmadım. Kaç defa boş yere ban yedim. 2-3 haftadır burdayım 1 tane uzaklaştırma almadım. Technopatta yok neymiş ''SoNUnA NoKTA KoYmAdIN'' hatası yüzünden 1 hafta uzaklaştırma yedim.
SDN üyeleri çok yanlış bir şey yaparsa banlamak yerine uyarıyor. O yüzden SDN'de kolay kolay haksızlık olmuyor diye duydum. Biz de bir forum sitesi açmayı planlıyoruz artık.
(SDN'de duyrulmayacak ve bize ait forum sitesinde SDN reklamı yasak olmayacak. )

Kirito Sao

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
75
SDN üyeleri çok yanlış bir şey yaparsa banlamak yerine uyarıyor. O yüzden SDN'de kolay kolay haksızlık olmuyor diye duydum. Biz de bir forum sitesi açmayı planlıyoruz artık.
(SDN'de duyrulmayacak ve bize ait forum sitesinde SDN reklamı yasak olmayacak. )

Hocam açtığınız zaman haber verirseniz gelmek isterim.

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,748
Evet gerçekten Technopattan daha iyi yer SDN. Hatta Akif arkadaş'ın ban sebebinden olan aynı ban bende yedim. :D

Osdev

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Projelerimi tanitiyordum normalde ve YouTube kanalimi paylastigim icin ban yedim, ayrica neden Turkceyi dogru yazmadigim icin ban yedim?

Ekli dosyalar

• Screenshot from 2020-05-16 18-55-48.png
    Screenshot from 2020-05-16 18-55-48.png
    532.8 KB · Görüntüleme: 151

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Her forumun kendi kurallar mevcut. Forumu forum yapan sadece yönetimi ve kuralları değil, aynı zamanda kullanıcılarıdır. Bu sebeple, bu işi yarış olayına getirmeyi bizler sevmiyoruz. Her forumun seveni ayrı. İsteyen istediği yerde takılmakta özgürdür diyerekten konuyu kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...