Güvenilir Toner Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Samsung ML-1640 kullanıyorum. Toneri iyice azaldı ancak doldurtmakla şu zamanda uğraşmak istemiyorum. İnternette daha önce toner aldığınız güvenilir tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şurası düzgün bir yere benziyor bilemedim.

imumutkilic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de bir kaç yer denedim, en son DCP Toner'de memnun kaldım, oradan devam ediyorum.

IbrahimYigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de tavsiye bekliyorum. HP LaserJet Pro P1102 yazıcım için muadil toner arıyorum. Daha sonra falan tekrar sorun yaşadınız mı? Şunu düşünüyorum emin olamadım: HP 85A Muadil Toner CE285A Fiyatı

Son düzenleme:

IbrahimYigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de tavsiye bekliyorum. HP LaserJet Pro P1102 yazıcım için muadil toner arıyorum. Daha sonra falan tekrar sorun yaşadınız mı? Şunu düşünüyorum emin olamadım: HP 85A Muadil Toner CE285A Fiyatı
Selamlar. Ben bu ürünü aldım ve 1 aydan uzun süredir kullanıyorum. Gayet memnum şu ana kadar. Tavsiye ederim. Daha önceden farklı markadalardan pek memnun kalamamıştım, dcp tonerden aldığım muadil toner hem baskı sayısı hem de kalitesi açısından etkiledi.

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
691
Toner'dir bu güvenilir dediğiniz olay tam olarak ne bilmiyorum ama hepsi toz işte alın bence ucuz bulduğunuzu , makinaya zarar veriyor diye düşünüyorsanız yanlış.