Günün Esprisi

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Telefon çalar, arayan arkadaşın kız arkadaşıdır.
-Aşkım naber nasıl hava
-Güneşleniyoruz işte hava güzel
-Peki cildin hassas dikkat et , güneş kremin kaç faktör?
-15 faktör
-Ne 15 faktör mü?İşe yaramaz ki o yanarsın güneşten neden 50 faktör almadın?
-Hayatım kremi 3 kere sürüyorum ediyor sana 45 faktör yeter işte :D

Kız tabi dumur:D
Önceki yazdan kalan bi anı:D

Reaksiyon puanı
66
Telefon çalar, arayan arkadaşın kız arkadaşıdır.
-Aşkım naber nasıl hava
-Güneşleniyoruz işte hava güzel
-Peki cildin hassas dikkat et , güneş kremin kaç faktör?
-15 faktör
-Ne 15 faktör mü?İşe yaramaz ki o yanarsın güneşten neden 50 faktör almadın?
-Hayatım kremi 3 kere sürüyorum ediyor sana 45 faktör yeter işte :D

Kız tabi dumur:D
Önceki yazdan kalan bi anı:D

:lol: :D

Dün hiç tanımadığım bir kediye, sırf sen gibi bakıyor diye süt verdim. Elimi tırmaladı nankör. Meğer huyunuz da benziyormuş.

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ummadığın taş.., Musalla!
musalla tasi bile ucmayi kesmis dusmusse allah sonumuzu hayir etsin. kac yildir herkes ucuyo diyolardi biz gorene kadar dusmus herhalde :w00t:
kiyamete yakin dusecekmis diye bi soylenti da vardi bu ucuyo diyenlerden yine tabi . ve dusmus . .. :crying:

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
musalla tasi bile ucmayi kesmis dusmusse allah sonumuzu hayir etsin. kac yildir herkes ucuyo diyolardi biz gorene kadar dusmus herhalde :w00t:
kiyamete yapin dusecekmis diye bi soylenti da vardi bu ucuyo diyenlerden yine tabi . ve dusmus . .. :crying:

a anlamadım :)

pcwolf

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Yuvayı dişi kuş yapar, dişi kuşu da erkek:D

Reaksiyon puanı
66
@topalsolucan bastonuyla ormanda @Silence (sessizlik) içinde topalıyorken, @by efsane adında bir cani eli göbeğinde sigarası azında @elmalisoda sıda diğer elinde @topalsolucan a doğru yürüdü. Bunu gören @virtual worms [sanal soluncan(lar)] komutası altındaki bütün solucanları @topalsolucan ı kurtarmasını istedi gerekirse hayatları pahasına. Hemen yanlarında olan gövdesinde ayrılmış bir @acer laptopun ekranı altında saklandılar.

Uzun boylu gadar adam @elmalisodasını içe dursun bizim solucanlarda ekran altında planlar yapmaya başladı. Bzim sanal solucan internet yoluyla kardeş köylerden yardım istedi @yarışçı arabasına binip yolla koyuldu. @adrasa ve @Demnesia emirleri altındaki askerleri ve mancınıkları alarak hızlı bir şekilde yola düştüler. @by efsane bizi ararken içimizde bulunan birinin amansız bir çığlığıyla laptopun kırık ekranına doğru yöneldi o da ne kaldırıp bakmaya bile gerek duymadan kocaman ayağını kaldırarak tam basacakken bir ışık gözümüze vurmaya başladı. Bu ne olabilir Robin Hood mu? hayır! bu kardeş kabileden @sword.q yerden taşı almasıyla sapanına yerleştirmesi bir oldu ve rüzgarıda hesaplayarak @by efsane nin kafasına tuturdu.

@by efsane sinirlene dursun bizde çaktırmadan yer değiştirdik. Kurtulduk derken arkadan psikopat bir bayan gelmeye başladı adını bilmiyorduk. Galiba bu annemizin uzun kış gecelerinde anlatığı öcüydü. @Alnair Alsad idi galiba. adının tuhaflığı bir yana anlamınıda bilmiyorduk ama bunun hiç önemi yoktu. Annelerimizin anlatıklarından daha korkunçtu. Yağmurdan kaçarken doluya tutulduk misali. yönümüzü değiştirip ters yönde hareket ettik ama @ReDo oyuncağını düşürüverdi ve geri dönüp almaya karar verdi. O zaman kimsenin @ReDo yu düşünecek zamanı yoktu ve herkes canını kurtarmaya çalışıyordu. vıckk diye bir şey çıktı. Bu ezilmiş bir şeyin sesiydi olmazzz. bu @ReDo olamazzz. Kanını yerde bırakmayacaz @ReDo ...

Güney tarafına doğru giderken destek ekimiz gelmişti ve nihayet saldırı srası bizdeydi. @adrasa @Demnesia yolda buldukları kazı yolup yiyedursunlar bizde mancınıkları ateşleyip @by efsane yi devirdik. Bir serikatilin hazin sonu. ama zafer kutlamaları için erkendi çönkü hala arkadışımızı ezen @Alnair Alsad peşimizdeydi. aramızdan biri yoktu, o anki can kurtarma telaşıyla farkına varamadık @sword.q neredeydi aceba. Beklemerimiz sonucunda @red ve @sword.q birlikte geldiler. Meğerse bu toprakların hepsi bir zamanlar sword.q dedesinin barbarlardan aldığı topraklarıymış ve her yeri avucunun içi gibi biliyormuş ve @Alnair Alsad ı kurduğuı bir bobi tuzağında hapsetmiş.

Bizler el birliğiyle 2 serikatili devirdiğimiz zaman aslında çok sıkı bir dost olmuşuz farkında olmadan. ve hep birlikte shiftdelete denilen bir köyün yolunu tutmuşlar. Eğer o ormandan geçtiğiniz zaman bir yardım çığlığı duyuorsanız bilinki o annelerimizin anlatığı korkulu masalardaki öcüdür yani anlamını bilmediğimiz ismiyle @Alnair Alsad 'ır.

Umarım kırıcı bazı yerler olmamıştır. Tüm samimiyetimle yazdım. Elimden geldiğince çoğu kullanıcı adına yer vermeye çalıştım ancak bu kadar oldu. İnşallah bi' daha kafama eserse yer veremediklerimi kullanacağım. Sabah sabah esti aklıma kurgusu, bende yazıyim dedim.:)

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
[MENTION=105760]virtual worms[/MENTION] sponsor bulup bunu film yapmak lazım :P

öLdüm mü ben şimdi rolüm çok kısa ve ben den vıcckkk diye bir ses çıkması da ilginç :P Domates gibi hissettim bak :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Ama vıckktan sonra ölmüşüm sanki :P

[MENTION=91896]red[/MENTION] ve sword.q diye devam etmiş altta o red ben miyim "O"ya ne oldu yoksa "O" ezildi mi :D

Sword.q

Profesör
Reaksiyon puanı
25
vıcık sesi o "o"dan gelmiş kendinini tamamlarsın zamala dert etme [MENTION=48615]ReDo[/MENTION] :D:D

Silence

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
49
[MENTION=105760]virtual worms[/MENTION] seni alkışlıyorum üşenmemişsin bu kadar şeyi yazarken :D :D

Ne diyim süpersin teşekkür ederim :clap:

Sword.q

Profesör
Reaksiyon puanı
25
@virtual worms bu arada bir bilgilendirme alnair alsad parlayan uğur demek yanlış hatırlamıyorsam sonra leman konseyi salmasın üstüne :D:D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
[MENTION=66965]Silence[/MENTION] hadi o üşenmemiş yazmış o kadar yazı sabah sabah,Sende mi üşenmeden okudun o kadar yazıyı sabah sabah :P

Sword.q

Profesör
Reaksiyon puanı
25
biz üşenmeden yazılan şeyleri üşenmeden okuyup üşenmeden yorum yapmaya üşenmeyiz forum üşengeçleri olarak :D:D [MENTION=48615]ReDo[/MENTION]

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Üşenmeden üşendeklerimizi üşünerek yapmaya çalışırsak,Üşünürken üşürüz bu havada serinleriz [MENTION=30571]sword.q[/MENTION] :P

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Ankara oyun havalarında denedim oldu :P

Reaksiyon puanı
66
@virtual worms bu arada bir bilgilendirme alnair alsad parlayan uğur demek yanlış hatırlamıyorsam sonra leman konseyi salmasın üstüne :D:D

ne bilim ben hocam ya googleye yazıyoruz burası çıkıyor:D Aceba bu konsey arasında bir şeifre olabiklir mi?:D

@Silence hadi o üşenmemiş yazmış o kadar yazı sabah sabah,Sende mi üşenmeden okudun o kadar yazıyı sabah sabah :P

evet senin rölün iyi durmadı biz orda efsaneyle savaşırken sende bir kulubede oyuncağına espiriler anlatsaydın iyi olurdu hikaye:D efsanede gelip orayı ateşe verseydi:D

---------- Post added at 09:11 ---------- Previous post was at 09:09 ----------

bu arada [MENTION=66965]Silence[/MENTION] kullandığın kelimeyle iğrenç bir espiriyi hortlattın:D etkisi en az 4-5 saat:D

Silence

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
49
[MENTION=105760]virtual worms[/MENTION] ya hiç sorma ya :D naptım ben

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
[MENTION=105760]virtual worms[/MENTION] [MENTION=52555]by efsane[/MENTION] ateşe vermesin beni zaten sıcak...Donarak ölmek istiyorum :D