Güncelleme alamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,521
Huawei p smart 2019 telefonuma gelmesi gereken 2 tane güncelleme gelmedi fakat aynı telefonu kullanan ikizime geldi bin türlü yol denedim yine gelmiyor güncelleme
(daha öncede Android 10 ikizime gelmesinden 2 veya 3 hafta sonra geldi)

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Huawei p smart 2019 telefonuma gelmesi gereken 2 tane güncelleme gelmedi fakat aynı telefonu kullanan ikizime geldi bin türlü yol denedim yine gelmiyor güncelleme
(daha öncede Android 10 ikizime gelmesinden 2 veya 3 hafta sonra geldi)
Ayarlar dan güncellemeyi denetle olmazsa destek ten denetle yine olmazsa hi suite ile dene bu arada her telefona aynı model olsa bile aynı anda güncelleme gelmiyo yavaş yavaş hepsi alıyo

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,521
Ayarlar dan güncellemeyi denetle olmazsa destek ten denetle yine olmazsa hi suite ile dene bu arada her telefona aynı model olsa bile aynı anda güncelleme gelmiyo yavaş yavaş hepsi alıyo

Ayarlardan denetledim, destek derken neyden bahsediyorsunuz anlamadım, hi suite ile benim bildiğim sadece yedekleme ve geri yükleme yapılıyor

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Ayarlardan denetledim, destek derken neyden bahsediyorsunuz anlamadım, hi suite ile benim bildiğim sadece yedekleme ve geri yükleme yapılıyor
Eski adı hi care olan uygualama dan bahsediyorum adı değişti destek oldu hi suit ile güncelleme de oluyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200602_231121.jpg
    Screenshot_20200602_231121.jpg
    83.8 KB · Görüntüleme: 81
Son düzenleme:

OguzhanOzt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Destek uygulaması var hocam oradan güncelleme kısmından da deneyin isterseniz komşumun problemini öyle çözmüştük. Olmadı yine canlı destek kısmından ulaşabilirsin baya yardımcı oluyorlar

k!ra

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Reaksiyon puanı
92
Bilgisayarın varsa HiSuite kurup güncelleme dene bir de

Fettah ylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Şirketler zaten tüm cihazlara hemen güncelleme göndermezler. İlkin belirli sayıda kişişere gönderilir ve deneme amaçlı incelenir. Eğer bir sorun çıkmaz ise güncelleme, mevcut piyasadaki tüm cihazlara gider.
Heçen aylarda smsungun belirli modellerine bir güncelleme geldi. Güncelleyenler güncellemeden sonra sorun yaşadıklarını belirtip samsunga ilettiler. Samsung güncellemeyi geri çekmişti.
Şirketler ve kullanıcılar açısından mantıklı bir çözüm yolu bence