Güç Kaynağı Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

EwoksEndor

Doçent
Reaksiyon puanı
137

Bu psu almak istiyorum çünkü şuan üzerinde bulunan psu pcyi kapatınca ses çıkarıyor
kasam ise hp nin
indir.jpeg
bu psu ile uyumlumdur

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149

Bu psu almak istiyorum çünkü şuan üzerinde bulunan psu pcyi kapatınca ses çıkarıyor
kasam ise hp nin Ekli dosyayı görüntüle 100793 bu psu ile uyumlumdur
Kasanın dışından bakarak içindeki sistem özelliklerini anlayamayız.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Kasadaki PSU SFX mi bakmak lazım. ATX olabilir.

EwoksEndor

Doçent
Reaksiyon puanı
137
Kasadaki PSU SFX mi bakmak lazım. ATX olabilir.
dostum artık soruma cevap verecek misin ? bu form niye böyle sürekli yarım yamalak cevaplar veriyor kullanıcılar veya hiç cevap vermiyorlar kaç tane konu açtım hiç birinde adam akıllı yanıtlamadılar hep yarım yamalak

EndlessAbys

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
39
dostum artık soruma cevap verecek misin ? bu form niye böyle sürekli yarım yamalak cevaplar veriyor kullanıcılar veya hiç cevap vermiyorlar kaç tane konu açtım hiç birinde adam akıllı yanıtlamadılar hep yarım yamalak
cevap yazdığınız saat aralığı 3.56 - 4 sevgili kardeşim. Sen belki uyumuyor olabilirsin ama herkes senin gibi değil. 4 normal bir saat değil.Belki uyuyordur sayın mod. Sabretmessen bir sonuca ulaşamazsın ki :)

EwoksEndor

Doçent
Reaksiyon puanı
137
cevap yazdığınız saat aralığı 3.56 - 4 sevgili kardeşim. Sen belki uyumuyor olabilirsin ama herkes senin gibi değil. 4 normal bir saat değil.Belki uyuyordur sayın mod. Sabretmessen bir sonuca ulaşamazsın ki :)
dostum ondan değil forumda herkes böyle yapıyor daha önce açtığım konulardan biliyorum ne sorumu adam gibi yanıtlıyorlar nede istedğim cevapları veriyorlar üst üst bir çok konu açtım ama ne yazıkkı net bir sonuç elde edemedim

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
O PSU o kasaya özel üretilmiş. Kasadaki yuvanın ona göre tasarlandığını düşünürsek uyumsuz olacaktır.