Gta4TR'den Büyük Kampanya ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ESDİEN

Profesör
Reaksiyon puanı
0
rottentothecorebyocelotsp4.png

Her geçen gün yeni fikir ve düşünceler ortaya koyan Gta4TR şimdi ise büyük bir kampanya ile karşınızda.
Evet biz sözümüzü tuttuk ve projelerimize bir yenisini daha ekledik. Peki nedir bu projenin ayrıntıları;
Öncelikle bu kampanyada flood yapmak kesinlikle yasaktır yapanlar tespit edilir. Sırf mesaj sayısını çoğaltmak için mesaj yazılamaz! Sitede Gta IV bölümlerine 200 konu ve 250 mesaj atan üyeler bu kampanyadan yararlanabilecektir. Herkese bol şans, saygılar...

Gta4TR Yönetimi...
Değerli üyelerimiz sizler için düşündük taşındık ve güzel bir fikiri yola sokalım dedim,Bu nasıl bir fikir ? Bu şöyle bir fikir

Nasıl bir fikir ?
Sitemizde 200 Konu ve 250 Mesaj yazan arkadaşlarımıza ( Orjinal) Gta IV-PC için ön sipariş veriyoruz ve Sizlere Posta ile gönderiyoruz...

Nasıl katılabiliriz ?
Belirttiğim gibi 200 konu ve 250 mesaj sayısına ulaşınca Bana ve Diğer adminlerimize Pm atarak belirtebilirsiniz..

Şunuda belirteyim Konularınızı çoğunlukla diğer oyunlara değil Gta IV bölümlerimize açınız aksi taktirde kampanyamızdan yararlanamassınız.
wink.gif

Neden bu fikir ?
Çunku Korsan Gta IV'lerle Pc'nizde Multi player özelliğinden yararlanamıyorsunuz Bizde sizler için harika bir fırsat sunuyoruz..
smiley.gif

Ve Biz tutamayacağımız sözleri vermiyoruz
smiley.gif
Site adresi: Giriş Yap

doesluck

Profesör
Reaksiyon puanı
1
gta 4 le ilgili 200 konu ne var ki .d yada 250 msj nasıl yazılabilir ?

ESDİEN

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Yani en az 250 mesajın olacak ve bu 250 meajın en az 200 taneside Gta4 ile ilgili bir konu olacak.2 kriterden birisi yoksa kampanyadan faydalanamıyosunuz.Yani 2 kriterde olmak zorunda.

ESDİEN

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Ama sonunda orjinal Gta4 oyunu(Pc) alacaksınız.

Cursed

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bu mesajları atan,bu sayıya ulaşan ilk kişiye mi? yoksa bunları yapan herkese mi :)

ESDİEN

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Sanırım herkese ama belirli bir süre içerisinde olsa gerek.Gerçi bende tam olarak bilmiyorum bu sitede sadece üyeyim admin değilim.

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Herkes aynı şeyi kopyalayıp durur,kampanya da iptal olur,uçulmuş.

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
uğraşmaya değmez korsan heryerde multi-player içinde serial bulurlar

Cursed

Asistan
Reaksiyon puanı
1
herkese olsa batarlar.inanın bir sürü insan vardır bu oyunu bu şekilde orjinal almak için içerik bulup buna dikkat edip mesaj atacak :)

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Bunlar reklam kokan hareketler... Bi sonuca ulaşacagını sanmıyorum :D

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
İyide PC için GTA IV alacak adam büyük ihtimalle hiç GTA IV oynayıp etmemiştir,nasıl o kadar konu açsın :D Uğraşacak olanlara tavsiye o zaman oyundaki tüm bölümlerin adlarını bulun ve sürekli şu bölümü geçemedim falan diye başlık açın :D Yada eskiden çanta falan birşeyler buluyorduk şu çanta nerede bu çanta nerede diye konu açın durun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...