GTA V için imza kampanyası

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
PC'ye gelecek mi yoksa?

Bildiğiniz üzere Rockstar Games Grand Theft Auto 5'i sadece Playstation 3 ve Xbox 360 platformlarına çıkarıyor. Bunu duyan PC oyuncularından biri olan Mike Julliard ise PC'ye gelmesi için bir imza kampanyası başlatmıştı. Bu imza kampanyasında çok büyük bir artış yaşandı ve 209,304 kişiye kadar ulaştı. Geriye sadece 90,696 kişi kaldı. Kalan 90,696 kişi internet üzerinden destek için imzalarını atarsa GTA V'in PC'ye çıkması bekleniyor.

Ayrıca Rockstar Leeds geçtiğimiz günlerde yeni çıkan oyunları PC'ye çıkarmak için kendisine bir grafik programcısı aradığını duyurmuştu. Bakalım işler nasıl gelişecek? İmza kampanyasına buraya http://www.change.org/petitions/rockstar-release-gta-v-on-pc#share tıklayarak destek verebilirsiniz. Grand Theft Auto 5, 17 Eylül'de PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarına çıkacak.
ALINTIDIR

efnandiren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir PC Oyuncusu olarak bende katıldım kampanyaya GTA Serisinin PC ile bağı kopmamalı.

cagatayz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Tanıtım videosunda çıkış tarihinin altında PC adıda geçiyordu yine değişiklik mi oldu ?

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Ben de dedim Türkler oyunu Türkçe istiyor diye imza topluyor.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
İtalyan asıllı Amerikan vatandaşı Tommy Vercetti
20 yaşında kendisini pusuya düşüren 11 kişiyi öldürüp Harwood Kasabı lakabını alan ve 15 yıl hapis yatan Tommy Vercetti
Uyuşturucu baronu Ricardo Diaz'ı bitiren Tommy Vercetti
Dönemin güçlü Forelli şirketi ve aile mafyasının lideri olan Sonny Forelli'yi öldürüp şirketi çökerten Tommy Vercetti

olsa güzel olurdu.

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bence PC'ye çıkmasın. GTA 4'ün halini gördük. Sistemimin baya iyi olmasına rağmen oyun hayla kasılıyordu. Büyük ihtimal 5'de böyle olacaktır. Çıkmasın bence PC'ye. Hele donacaksa hiç çıkmasın.

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
PC'ye çıkarsa acayip para kazanırlar.Bu oyuna para vermeye değer bence:thumbup:

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
300 bin kişinin istemesiyle olacak iş değil. Rockstar Games o hatayı GTA4 ile yaptı. Aynı hatayı tekrarlayacağını sanmıyorum. Belki 2014 sonunda yada 2015 başında PC için çıkabilir.