Rehber GTA para kazanma hilesi nasıl yapılır?

Bu konuyu okuyanlar

ember_moon7

Profesör
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
1,726
Reaksiyon puanı
2,211
Puanları
113
GTA Games In Order [Complete 2022 List] - GamingScan


Bir çok Rockstar Games hayranlarının severek oynadığı Grand Theft Auto serisini, eminim ki bir çoğunuz duymuştur. Kimilerimizin çocukluğu, o zamanın popüler olarak oynanan modlardan birisi olan GTA Türk City modunu oynamış, kimilerimiz ise GTA Kurtlar Vadisi'ni oynamıştır. Grand Theft Auto serisinin herhangi bir oyununu oynayanlar bilir ki, ilk görevlerde para kazanmak aşırı derecede zordur. Bizde siz değerli forum üyelerimiz için Grand Theft Auto serisinde, oyunun içerisinde bulunan hile kodlarını kullanarak, nasıl para kazanacağınızı anlattık. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan konumuza geçelim.

Unutulmaz Oyun GTA 3 Tüm Şifreleri (GTA III)


Grand Theft Auto III

2001 yılında oyun severlerin karşısına çıkan Grand Theft Auto III'de, oyunun içerisinde bulunan hile kodunu kullanarak, para hilesini aktifleştirebilirsiniz. Para hilesini etkinleştirmek için kullanılan hile kodu: IFIWEREARICHMAN

GTA Vice City TÜM HİLELERİ (Kodlar) PC [GTA VC] - Tosunkaya.com


Grand Theft Auto: Vice City

Grand Theft Auto III ile aynı mekaniklere sahip olan Grand Theft Auto: Vice City, 2002 yılında piyasaya çıkmıştır. Vice City'de maalesef para hilesi bulunmuyor ancak iki farklı yöntem ile hile kodu kullanarak para kazanabiliyorsunuz.
İlk yöntemimiz: "PANZER" hile kodunu yazarak tank spawnlayabilir ve oyunun içinde bulunan NPC'leri öldürerek paralarını alabilirsiniz.
İkinci yöntemimiz: "PANZER" hile kodunu kullanarak tank spawmlayın. Spawnlasdığınız tanktan inin ve oradan uzaklaşın. "BIGBANG" hile kodunu kullanarak tankı patlatın. Tank patladıktan sonra 50$ kazanmış olacaksınız. Yukarıda bahsettiğimiz gibi yine aynı şekilde tekrarlayın ve 200$kazanmış olacaksınız. Bu şekilde ilerleyerek paranızı katlayabilirsiniz.

Gta San Andreas Hileleri 2021 Bütün Kodlar - Oyun Konseyi


Grand Theft Auto: San Andreas

2004 yılında piyasaya sürülmüş olan Grand Theft Auto: San Andreas gelişmiş fiziği ve oyunun mükemmel hikayesi ile oyun severlerin ilgi odağı olmuştur. "HESOYAM" hile kodunu kullanarak; canınızı yenilemiş, armorunuzu arttırmış ve 250.000$ paraya sahip olmuş olursunuz.

GTA 4 Hileleri: GTA IV Araba, Ölümsüzlük, Para, Tank, Paraşüt ve Polis  Hilesi ve Tüm Şifreleri


2008 yılında piyasaya sürülmüş olan Grand Theft Auto IV, yenilenmiş fiziği, grafiklerin mükemmelliği ve oyunu iliklerinize kadar hissettirmesi ile bir çok kişinin dikkatini çekmiştir. Grand Theft Auto IV'da maalesef herhangi bir para hilesi bulunmuyor ancak NPC'leri öldürerek para kazanabilirsiniz. Oyunda üst yön tuşuna basarak telefonu çıkarın ve "486-555-0150" numarayı tuşlayarak ilk seviye silahlara sahip olabilirsiniz.

Grand Theft Auto V | Xbox


Grand Theft Auto V

2013 yılında çıkan oyunumuz, üç karakterin hikayesini anlatmakla beraber, bir çok yeniliği içinde barındırması ile birlikte dünyada en çok oynanan oyunlar arasındadır. Oyunda maalesef ki para kazanmak için hile kodu bulunmuyor. "toolup" hile kodunu kullanarak bir çok silahı elde edebilir ve NPC'leri öldürerek para kazanabilirsiniz.
 
Üst