GTA V Canlı Olarak Şu Anda Yayınlanıyor!

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Şuan Zamunda üzerinde xbox ve ps3 için gta v torrentleri bulunmakta. Gerçeklik payını bilmiyorum...

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Torrentler gerçek indirip oynayan arkadaşlar var.Rockstar bu oyunu pcye çıkarmazsa çok büyük hayal kırıklığı olacak

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Aşırı büyük. Oyun resmi olarak daha çıkmadı diye biliyorum yanılıyor muyum?

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Pcye ne zaman çıkacak bir bilgin var mı bu konu hakkında?

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
GTA 4'te de aynı şey olmuştu önce konsollara çıktı 6-7 ay sonra PC'ye çıktı. Şuan internette GTA V BETA dolaşıyor ama ne kadar güvenli bilmiyorum. PC'ye çıkacaksa en geç Mayıs-Haziran olur.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Desene konsol kullanmayanlar olarak eziliyoruz yine. İşimiz beklemek olmuş...

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
keşke oyunu pc ye port yapsalar hackerler razor skidrow reloaded vs vs :D

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
PC'ye çıkınca kimse konsolda oynamaz. PC'de grafikler kat kat daha iyi olcaktır. PC'ye çıksın konsolcular PC oyuncularını kıskanacak :D Ben oyunu orjinal almayı düşünüyorum

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Ben de orjinal almayı düşünüyorum ama pc kaldırmaz diye önceden korsan indirip denemeyi düşünüyorum :) Ama orjinal 150TLden aşağı olmaz bence...

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Mart - Nisan gibi PC için piyasada olur gibi geliyor,Rockstar açıklamada yapmıyor.

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Oyunu orjinal alcağım , orjinal oyunda türkçe yama çalışmazsa korsan indirir türkçe oynarım. Oyunun senaryosuda harika türkçe olmazsa çok zevkli olmaz

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Benim beklememem lazım aslında. Pc kasar 100%

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Oyunu orjinal alcağım , orjinal oyunda türkçe yama çalışmazsa korsan indirir türkçe oynarım. Oyunun senaryosuda harika türkçe olmazsa çok zevkli olmaz
Hocam pc özellikleri nedir?

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Benim beklememem lazım aslında. Pc kasar 100%

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hocam pc özellikleri nedir?

Benim PC yönünden sorunum yok, bir sürpriz olmazsa ultra ayarlarda oynayacağım. Oyunun boyutu 40-45 gb olabilirmiş. Olursa da hiç şaşırmam

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
O zaman indiremem desene akk zaten 50 GB :D Oyunu kurduktan sonra orjinal oyunu ödünç alabilirim istersen kurana kadar :D Sonra geri yollarım sorun değil :D

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Arkadaşlar oyun pc ye çıkacak,öncelikle her sene olduğu gibi konsol satışı yapılacak ardından 2014 başında pc sürümü duyurulacak ve satışa çıkacak.

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
canlı yayında adam şu maskeli soygun görevini yaptı . ağzımın suyu aktı resmen pcye çıksada oynasak

VerGiL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
PC'ye çıkınca kimse konsolda oynamaz. PC'de grafikler kat kat daha iyi olcaktır. PC'ye çıksın konsolcular PC oyuncularını kıskanacak :D Ben oyunu orjinal almayı düşünüyorum
Konsol portu bi oyunun grafiği pcde ne kadar fark yaratabilir dostum :)Ayrıca konsolun gücünü son damlasına kadar kullanıyor oyun . Pcde göremiyiceğin grafikte oyunlar konsollarda var uncharted 3, halo 4, last of us... Siz umut ede durun gta 5 pc ye cıkacak diye :)

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Konsol portu bi oyunun grafiği pcde ne kadar fark yaratabilir dostum :)Ayrıca konsolun gücünü son damlasına kadar kullanıyor oyun . Pcde göremiyiceğin grafikte oyunlar konsollarda var uncharted 3, halo 4, last of us... Siz umut ede durun gta 5 pc ye cıkacak diye :)

o söylediğin oyunlar exclusive oyuhnlar.PC'de göremezsin çünkü pcde çalıştıramazsın .Oyun konsolun gücüne sonuna kadar kullansa da pcyi geçemez seninle tartışmayacağım hiç bir şey bilmeyen konsol fanı olduğun belli

VerGiL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
o söylediğin oyunlar exclusive oyuhnlar.PC'de göremezsin çünkü pcde çalıştıramazsın .Oyun konsolun gücüne sonuna kadar kullansa da pcyi geçemez seninle tartışmayacağım hiç bir şey bilmeyen konsol fanı olduğun belli
Ahahah :) Hiç birşey bilmiyormuşum evet. Haticeye değil neticeye bak kardeşim hepsi oyun . Yok konsola özel yok pcde çalışmaz felan . GTA5 de konsollara özel değilmi koçum?

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ahahah :) Hiç birşey bilmiyormuşum evet. Haticeye değil neticeye bak kardeşim hepsi oyun . Yok konsola özel yok pcde çalışmaz felan . GTA5 de konsollara özel değilmi koçum?

he he hepsi oyun. Ayrıca GTA 5 konsollara özel değil. PC ile konsolların farkından haberin yok , burada bize ahkam kesiyon, koçum ne ? düzgün konuş.

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
şu anda izliyorum adamın birini kovalıyorlardı ve suyu falan gördüm görüntü kalitesi su kalitesi mükemmel yaa bayıldım