Soru Bilgisayarım GTA V Oynatır Mı ? / (kaldırır mı?)

Bu konuyu okuyanlar

Playboi Carti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba. 8.sınıf sonunda yeni sistem toplayacağım ve o sistemde rahat bir şekilde gta 5 oynayabilirim ama şu anda annemin bilgisayarını kullanıyorum. bilgisayara gta 5 yüklemek istiyorum epicte duruyor 85 liraya almıştım. özellikleri şunlar ;
intel hd graphics 520
intel core i3 6006u
4 gb ram

başka bilgiler de almak istiyorsanız söyleyebilirim ama şu bilgilere dayanarak cevaplarsanız mutlu olurum

Windows 7 old

Asistan
Reaksiyon puanı
27
arkadaşlar merhaba. 8.sınıf sonunda yeni sistem toplayacağım ve o sistemde rahat bir şekilde gta 5 oynayabilirim ama şu anda annemin bilgisayarını kullanıyorum. bilgisayara gta 5 yüklemek istiyorum epicte duruyor 85 liraya almıştım. özellikleri şunlar ;
intel hd graphics 520
intel core i3 6006u
4 gb ram

başka bilgiler de almak istiyorsanız söyleyebilirim ama şu bilgilere dayanarak cevaplarsanız mutlu olurum
Ram az en 6gb ram olmalı bence.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
intel hd graphics 520
intel core i3 6006u
4 gb ram

8GB RAM olsa Low'da belki.. 30-40FPS. Şu an için deneyerek görebilirsin.Elinde var zaten oyun.