GTA V çalınan arabayı satmak ban sebebi mi ?

Bu konuyu okuyanlar

JustMbappe7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar biliyorsunuz Gta 5 de çoğu kişi hile yaparak para kasıyor ancak ben hiç bulaşmak istemiyorum ve gördüğüm kadarıyla çalıntı arabalar satılıyormuş bunu yapsam 30 gün ban yer miyim ? Çok güzel bir taktik ancak ban yemekten korkuyorum

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
oyunda araba çalma işi var biraz maliyetli paran varsa onu yapabilirsin çok iyi para veriyor ama çalarken arabaya zarar vermemen lazım

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Arkadaşlar biliyorsunuz Gta 5 de çoğu kişi hile yaparak para kasıyor ancak ben hiç bulaşmak istemiyorum ve gördüğüm kadarıyla çalıntı arabalar satılıyormuş bunu yapsam 30 gün ban yer miyim ? Çok güzel bir taktik ancak ban yemekten korkuyorum
Ceza alacağınızı sanmıyorum,iyi günler dilerim.

Matrouk Bin Davoud

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Çalıntı arabalardan kastın eğer diğer oyuncuların arabasıysa onları custom a sokamazsın ki satasın.

Berat yapıcı 88

Profesör
Reaksiyon puanı
866
Sivil araçları custom da satabilirsiniz cheat engine ile arabanın fiyatınınyükseltip 6-7 m bile yaparsınız

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Garaja araba girmiyor diye biliyorum.