GTA 5 online oynama

Bu konuyu okuyanlar

UysalMuzaffer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhaba, bir arkadaşımla GTA'yı online oynamak istiyoruz. Ama sadece ikimiz oynayacak şekilde, mümkün müdür acaba? Beraber görev yapabilir miyiz, benim aracıma binebilir mi? Yardımcı olur musun nasıl olacakları konusunda teşekkürler.

RedXq0

Asistan
Reaksiyon puanı
240
Sadece 2niz oynayamazsınız ya da çok uğraşmanız lazım diye biliyorum ama 2 niz beraber görev yapıp birbirinizin aracına binebilirsiniz tabi ki GTA 5 iniz orijinal ise

UysalMuzaffer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Sadece 2niz oynayamazsınız ya da çok uğraşmanız lazım diye biliyorum ama 2 niz beraber görev yapıp birbirinizin aracına binebilirsiniz tabi ki GTA 5 iniz orijinal ise

Orjinal orjinal, Türkçe dil desteksiz mi oynamamız lazım.. Ben sadece 2 kişi oynamak istiyorum. Bunun yöntemi nedir peki?

RedXq0

Asistan
Reaksiyon puanı
240
Orjinal orjinal, Türkçe dil desteksiz mi oynamamız lazım.. Ben sadece 2 kişi oynamak istiyorum. Bunun yöntemi nedir peki?
Dil değiştirmenizin faydası olacağını düşünmüyorum.Sadece 2 kişi oynama hakkında bilgim yok.Sizin için araştırayım dedim fakat bulamadım.

UysalMuzaffer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Tamam Türkçe yamayı kapatırım, ama şu sadece iki kişi online oynada yardıma ihtiyacım var