Playstation 4 üzerinden Xbox one s kullanan arkadaşımla beraber oynama

Bu konuyu okuyanlar

CengizhanTr2007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar merhaba benim PlayStation 4'üm var arkadaşımda ise Xbox one s şimdi biz beraber GTA online oynamak istiyoruz ikimizde PS plus ve Gold üyelikleri var şimdi biz beraber GTA online oynuyabiliyormuyuz Birbirimizi Rockstar üzerinden arkadaş ekliyerek vs. olabiliyormu bı ara Xbox sitesinde destek kısmında olabileceği yazıyordu fakat hâlâ geçerlimi geçerliyse nasıl bir yol izleyerek aynı sunucuya bağlanıcaz bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Oyun çapraz platform destekliyor ise olur. İkinizde oyuna girdikten sonra parti kurup birbirinizi aratarak bulabilirsiniz. Pc PS olduğunu biliyorum ama Xbox PS bilemedim

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Gta da çapraz desteği yokmuş kaç yıl önce 360 ps3 zamanında tam olmasa çapraz varmış ama oda kaldırılmış birkç yerde böyle yazıyor.

CengizhanTr2007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Gta da çapraz desteği yokmuş kaç yıl önce 360 ps3 zamanında tam olmasa çapraz varmış ama oda kaldırılmış birkç yerde böyle yazıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rokstar üzerindsn birbirimizi arkadaş ekliyerek davet atma şansımız varmı ben baya araştırdım fakat hiçbir sonuç bulamadım

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Oyun cross yani çapraz platform desteği olmadığı için beraber oynayamazsın maalesef serverlar ayrıdır.