Gs, Iki Yönlü Oynayan, Rakibe Basan, Iştahlı Oyuncuyu Buldu

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
etzdb8.jpg

İşte Galatasaray'ın yeni transfer bombası: Behlül

GS, iki yönlü oynayan, rakibe basan, iştahlı oyuncuyu buldu

Orta sahaya 'Oyunun iki yönünü de oynayabilen' bir oyuncu arayan Galatasaray, aradığı yıldızı buldu!

Sarı Kırmızılılar, uzun bir süre Kanal D'de yayınlanan Aşk-ı Memnu Dizisinde Behlül karakterini canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ ile prensipte anlaştı. Transferin resmen açıklanması için geri sayıma geçildi.

Transferi hakkında konuşan nam-ı diğer Behlül, "Bana güvenenlerin emeklerini boşa çıkartmayacağım. Sahada bol bol yakın markaj uygulayacağım ve kimseyi affetmeyeceğim" dedi. Rijkaard da transfer için yönetime teşekkür etti ve ekledi: "Karşısında kim olursa olsun basan, kene gibi yapışan, tuttu mu bırakmayan, ısıran, iştahlı bir oyuncuya ihtiyacımız vardı. Behlül yeteneklerini tüm Türkiye'ye kanıtlamış bir isim"

http://krampon.net/iste-galatasarayin-yeni-transfer-bombasi-behlul/53381557-25fa-46

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Aha işte tam da bunun gibi futbolcu lazım bize. :D :D

MüktesebaT

Profesör
Reaksiyon puanı
41
hahahahah...... ciddi sanıp girdim ..Bakıyorum adma biraz yaşlı..Allah Allah bi yerden tanıyacam derken ...kopan bir tel sesi geldi ve koptum:DDD

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Çok kırmızı kart yer bu:)

Fiberadam

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Sahane transfer, bu adam iki kisilik kosar, az yakar..artik 10 kiside kalsak birsey olmaz.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
:D behlül sağda behlül solda behlül klübede behlül tribünlere çıktı behlül sağ tribünde behlül sol tribünde behlül behlül behlül yapma behlül etme behlül behlüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüül :D

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Valla tamda aradığımız kan gündüz sahada gece yatak odasında antreman yapar çok faydalı olur bize:D:lol:

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
basma ve yakın markaj işlerini iyi yapar evet kefilim :mrgreen: