Yardım Green Tint S20 FE Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

mehmetsungur6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende Samsung S20 FE Exynos 990 modeli var. Bir gün sınıfımda instagrama bakarken ekran sanki bir kamera filtresi gibi yeşilimsi oldu. Bu yeşil siyah olması gereken yerlerde bariz bir şekilde belli oluyor. Aynı zamanda da renkler canlılığını yitirdi. Bana yazılım sorunu gibi geldi çünkü hem 120hz ile 60hz arasında baya bir yeşil farkı ortaya çıkıyor. Aynı zamanda hz farketmeksizin power save modunda ekran baya bir düzeliyor. Telefonu güvenli modda başlattığım zaman da yine iyice düzeliyor fakat hiç bir zaman tam olarak düzelmiyor. Yazılım sorunu olarak düşünmemin ikinci nedeni de S20 Plus'ın aynı sorunu daha önce yaşaması ve güncelleme ile düzeltilmesi. Forumlarda da insanlar durmadan bunun yazılım sorunu olduğunu dile getiriyor.

Size sorum şu:
Bunu yazılımsal olarak çözebilmemin bir yolu var mı?

NOT : Garanti ekranı değiştirmeyi kabul ediyor (Garanti dışı olsa bile) fakat su geçirmezlik gidiyor

Recepozby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bendede var S20 fe snapdragon lu modelini kullanıyorum koyu gri renklerde belli oluyor ve çok sinir bozucu çözüm bulamadım hata raporu yolladım teknik servise yollamam tavsiye edildi