Grand Theft Auto: Vice City Multiplayer (VCMP) Efsanevi Online

Bu konuyu okuyanlar

YankeeVCMP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, eminim Türkiye'de GTA:VC'yi bitiren onbinlerce oyuncu olmasına rağmen VCMP yani GTA:VC'nin online modunu neredeyse hiçbiri bilmiyor. VCMP 2008 yılında Stormeus ve yardımcısı Maxorator tarafından geliştirildi. Bu mod sayesinde Vice City'yi online olarak arkadaşlarınızla bir sunucu kurarak ya da varolan bir sunucuya girerek oynayabiliyorsunuz. Ben 4 yıldır tek Türk sunucusunun kurucusu olarak Türklere özel sunucu açtım ve hizmette bulundum. Sunucumuzda birçok anı yaşadık, kavgalar, barışlar, küslükler, kardeşlikler ve daha nicesi. Böyle güzel bir oyuncu sitesi gördüm ve burada da paylaşarak daha fazla insanın VCMP'yi öğrenmesini istedim. VCMP'de 4 yıldır hizmet veren sunucumuz =TR= Vice Eyaleti'ne hepinizi bekleriz. Sunucumuz basit bir Roleplay sunucusudur. Belli kurallar vardır ama alışmanız SAMP'a göre ya da MTA'ya göre çok daha kolay olacaktır.

Arkadaşlar VCMP'de yapabileceklerinizin sınırı yok, ev satın alabilirsiniz, araba satın alabilirsiniz, silahçıya giderek silah satın alabilirsiniz, giyim dükkanına giderek yeni kıyafetler alabilirsiniz, yarış etkinliklerine katılıp yarış yapabilirsiniz, dövüş turnuvasına katılabilirsiniz, polis olup rütbe atlayarak Vice'de huzur ve güveni tahsis edebilirsiniz, Hakim olup mahkemelerde davalara bakabilirsiniz, avukat olup insanların hakkını savunabilirsiniz, koruma olarak önemli devlet çalışanlarını koruyabilirsiniz, mevcut düzene karşı çetelere katılıp isyan başlatabilirsiniz, mafyaya katılabilirsiniz, gece kulüblerinde eğlenebilirsiniz, golf oynayabilirsiniz, ofiste memur gibi çalışıp para kazanabilirsiniz, plajlarda çöpleri toplayarak para kazanabilirsiniz, her ay yapılan seçimde milletvekili olup makam aracınızla halkınız isteklerini karşılayabilirsiniz. Yapabileceklerinizin sınırı yok.

1-Aramıza katılmak için tek gereken temiz bir GTA:VC, oyun kurulumu konusunda Discord kanalımızda yardımcı oluyoruz. Sadece 30 dakika içerisinde oyunu indirmiş ve kurmuş olacaksınız.
2-Oyunu kurduktan sonra görüntü ayarlarını ayarlayacaksınız(Resolution yani çözünürlük gibi netlik ayarlarını ve Frame Limiter gibi FPS'nizi kısıtlayan ve oyunu kastıran ayarları kapatmak gibi). Bunlar sadece birkaç dakika sürer. Ayarlamanızın ardından VCMP kurulumuna geliyor sıra.
3-VCMP kurulumu konusunda da Discord kanalımızda yine yardımcı oluyoruz. Kurulum linkleri vs. kanalımızda paylaşılmış durumdadır. Ayrıca her türlü teknik destek vermekteyiz. VCMP'yi kurduktan sonra geriye kalan "Add Server" a basarak sunucumuzun ip adresini eklemeniz ve gelen sunucuya çift tıklamanızdır.

Ip adresimiz:
185.114.23.86:8192
Discord adresimiz: Join the VCMP-Vice Eyaleti Discord Server!

Arkadaşlar, unutmayın her zaman oynamayacağınız oyunlar olabilir. Ama GTA:VC'yi çalıştırmayan bilgisayar nerdeyse bulamazsınız. 60 FPS'de akıcı bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. İnanın birçok yeni online oyundan daha fazla eğlendiğiniz bir oyun olabilir kendisi. Sunucumuz tamamen GTA 5 arabaları, karakter modelleri ve silahlarıyla doludur. Yani aynı zamanda GTA 5 oynuyor gibi de hissedeceksiniz. Burada kuracağınız dostlukları asla unutmayacaksınız. GTA:VC optimizasyon anlamında dünyadaki sayılı oyunlardan biridir. Her bilgisayar ile uyumlu ve sorunsuz bir şekilde çalışır. Amacım bilmeyen insanlara VCMP'yi duyurmak ve öğretmek. Türk oyuncuların sayısını arttırarak ailemizi büyütmek. VCMP'nin SAMP'a göre ve diğer online gta türlerine göre çok daha eğlenceli olduğunu keşfettiğiniz an bu zamana kadar neden VCMP'yi görmedim diye düşünebilirsiniz. Hepinizi aramıza bekliyoruz.