Grand Theft Auto V

sithicus

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben xboxda da ps4te de oynadım bu parayı vermeye değmez, online da o kadar vazgeçilmez değil hala 2 saat bekletiyor görevden çıkınca. ilerde indirime girip rayına oturunca alınabilir o zamanda kadar hikayesi için oynayacak illa ki oynar.

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Kaldığım ikilemden beni kurtardığı için Rockstar'a teşekkür ederim. Torrente düştüğü gibi indiririm.

Torrent olmayacak
Fifa 15 dahil gta'da özel korsana karşı programla çıktı cracklenmesin diye bu yüzden sadece orjinal alabilirsin.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Torrent olmayacak
Fifa 15 dahil gta'da özel korsana karşı programla çıktı cracklenmesin diye bu yüzden sadece orjinal alabilirsin.
O açıklama yalanlanmıştı
bkz.
200 kağıt fiyat çekiyorlar sonra vay efendim neden Türkiye'de korsan kullanım yüksek neden şöyle neden böyle. Çıktığı gibi torrentten indirip oynayacam siz öyle yaparsanız bizde böyle yaparız.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Brezilya proxy ile originden oyun nasil alıyorsun?

Tarayıcı eklentisi vardı giriş yaptığın ülkeyi değiştiriyordun ben meksika yapmıştım, bf4 premium üyelik alıcaktım bilmem kaç euro'du ülkeyi meksika yapınca fayat dolar oldu ve dahada düştü.

Fakat ne euro '' orjinal '' nede meksika dolar olarak satın alabildim, eklentili eklentisiz hata vermişti sonra mecbur playstoreden 100tlye çekmek zorunda kaldım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

https://chrome.google.com/webstore/detail/hola-better-internet/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Paypal ile almıştım sorun olmamıştı 2 defa yaptım.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
O açıklama yalanlanmıştı
bkz.
200 kağıt fiyat çekiyorlar sonra vay efendim neden Türkiye'de korsan kullanım yüksek neden şöyle neden böyle. Çıktığı gibi torrentten indirip oynayacam siz öyle yaparsanız bizde böyle yaparız.

AKK de işin bonusu :)

Bence kimse almasın. Belki niye az satıldığını araştırma gereği duyarlar.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Gta 5 online de satın aldığım araç vardı kullanıyordum bugün baktım ne garajda var ne de Map da görülüyor , ayrıca Polis karakolunun oraya gittim arabayı çeken yer var hikaye moduna orda da bulamadım nerede bu araç :D

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Gta 5 online de satın aldığım araç vardı kullanıyordum bugün baktım ne garajda var ne de Map da görülüyor , ayrıca Polis karakolunun oraya gittim arabayı çeken yer var hikaye moduna orda da bulamadım nerede bu araç :D

Mors mutual insurance yi aradınız mı?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bu gta 5 online de güncel çok iyi para veren bir görev varmı sürekli replay yapabileceğimiz ?

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Oyunun PC sürümüne ait yepyeni görüntüler paylaşıldı. Paylaşılan ekran görüntüleri 4K çözünürlükte ve muhteşem görünüyor. Ayrıca gelecek hafta oyun için yeni bir trailer yayınlanacak.

http://www.dualshockers.com/2015/03...eft-auto-v-looks-gorgeous-in-new-screenshots/

Grand-Theft-Auto-V-1.jpg

Grand-Theft-Auto-V-2.jpg

Grand-Theft-Auto-V-3.jpg

Grand-Theft-Auto-V-4.jpg

Grand-Theft-Auto-V-5.jpg

Grand-Theft-Auto-V-6.jpg

Grand-Theft-Auto-V-7.jpg

Grand-Theft-Auto-V-8.jpg

Grand-Theft-Auto-V-9.jpg

Grand-Theft-Auto-V-10.jpg

Grand-Theft-Auto-V-11.jpg

Grand-Theft-Auto-V-12.jpg

Grand-Theft-Auto-V-13.jpg

Grand-Theft-Auto-V-14.jpg

Grand-Theft-Auto-V-15.jpg

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Rockstar Games Geçtiğimiz hafta PC için yayınladığı 4K çözünürlüklü ekran görüntülerinde PC için bir trailer yayınlayacağını söylemişti. Sözü verilen o trailer az önce yayımlandı.

http://www.rockstargames.com/videos/video/11267

[video=youtube;uvhJ0-zMXLU]https://www.youtube.com/watch?v=uvhJ0-zMXLU[/video]

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Sabırsızlanıyorum çok bekledik :rolleyes:

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Rockstar Rus youtube kanalı oyunun PC sürümüne ait heists online trailer'ini yayımladı. Rockstar'ın resmi sitesinde bu video ile ilgili herhangi bir bilgi ve video bulunmuyor. Rus youtube kanalının oyunu erken veya yanlışlıkla yayınladığı düşünülüyor.

http://www.vg247.com/2015/04/03/watch-leaked-gta-online-heists-trailer-captured-on-pc/

[video=youtube;S6OLE_mcOD8]https://www.youtube.com/watch?v=S6OLE_mcOD8[/video]

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Video'nun kaldırılması bekleniyordu şimdi kaldırıldı :) Ruslar yine yaptı yapacağını :)

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Şu sistem sizce gta5 i takılmadan keyifle oynamak için yeterli mi ?
89bdc6aafafcae5a37cbd995f7001ba0.jpg

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Şu sistem sizce gta5 i takılmadan keyifle oynamak için yeterli mi ?
89bdc6aafafcae5a37cbd995f7001ba0.jpg

GTA 5'in PC versiyonunu Max Payne 3'ün PC versiyonunu geliştiren ekip geliştiriyor. Rockstar Games PC sürümünü özellikle bu ekibin yapmasını istedi çünkü bu ekip optimizasyon konusunda oldukça başarılı. Bunu hem Max Payne 3'ün PC versiyonunda gördük hem de GTA 5 için istenilen düşük sistem gereksinimlerinde. O laptop ile high ayarlar da akıcı bir şekil de oynarsınız.

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
GTA 5'in PC versiyonunu Max Payne 3'ün PC versiyonunu geliştiren ekip geliştiriyor. Rockstar Games PC sürümünü özellikle bu ekibin yapmasını istedi çünkü bu ekip optimizasyon konusunda oldukça başarılı. Bunu hem Max Payne 3'ün PC versiyonunda gördük hem de GTA 5 için istenilen düşük sistem gereksinimlerinde. O laptop ile high ayarlar da akıcı bir şekil de oynarsınız.

Teşekkür ederim [emoji4]
Sabırsızlıkla oynamayı beklediğim oyun.
Zamanında gta 4 ü çok oynamak istemiştim ama sistem yetmemişti ve anca bu yıl oynayabildim.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Steam'de ön yükleme acildi. Yaklasik 62GB yer istiyor :)

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Aral Game üzerinden "ininal20" kampanya kodu ile GTA 5'i 20 TL indirimli alabilirsiniz.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
En az 65GB istiyor :p

Oyunu suan indiriyorum. Indirmeden önce 62GB gösteriyor, indirmeye baslayinca 59GB'a düsüyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Gerci o kadar indirdikten sonra birkac GB'in önemi kalmiyor. Ön yükleme acildi diye millet yüklenmis steame, indirme hizim yerlerde (bana göre) sürünüyor :D

8GB indi, daha 51GB inecek. Tahmini süre 3 saat 30 dakika.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Alacağımdan değil ama alacak olsam bile o sahtekarlara para kazandıracağıma başka bi yerden daha pahalı alırım daha iyi.
Yabancı sitelerden 90 tl'ye alanlar var. Ben sadece gördüğüm için yazdım yoksa fahiş fiyatlara desteğim yok.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Yükleme sona erdi, geriye yedi gün daha beklemek kaldi. Haydi hayirlisi :)