Soru Göz Perdesi Nasıl Açılır?

Bu konuyu okuyanlar

Goktug0ner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cin, iblis, ifrit ve melekler alemi gibi belirli alemleri görmememiz adına gözümüzde bulunan en çok kullanılan adıyla "Göz Perde"mizi nasıl kaldırabiliriz? Metafizik ilmine dair ilgi duyan, fazlasıyla ilgilenen biriyim ve Rabbim de nasip ederse bu tür ilimlerde kendimi daha fazla ilerletmek istiyorum.

Kısaca göz perdemi (epifiz bezi), üçüncü gözümü Allah'ın izniyle nasıl açabilirim?

Sedatsincar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Cin, iblis, ifrit ve melekler alemi gibi belirli alemleri görmememiz adına gözümüzde bulunan en çok kullanılan adıyla "Göz Perde"mizi nasıl kaldırabiliriz? Metafizik ilmine dair ilgi duyan, fazlasıyla ilgilenen biriyim ve Rabbim de nasip ederse bu tür ilimlerde kendimi daha fazla ilerletmek istiyorum.

Kısaca göz perdemi (epifiz bezi), üçüncü gözümü Allah'ın izniyle nasıl açabilirim?
Ne yaptın bende bugün bunu kafama taktim

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Gözde perde varsa alanında uzman bir göz doktoru açabilir. Başkasından medet ummayın ?

nagaracuga

Doçent
Reaksiyon puanı
494
Epifiz bezi ile konunun ne alakası var? Anladığım kadarıyla beyindeki işlevlerinden dolayı mecazî olarak epifiz bezinden "üçüncü göz" diye bahsediliyor. Sizin bahsettiğiniz farklı bir şey. Bu konuda ise yalan-dolan şeyler anlatanlar çoktur. İslam'da cinlere inanıyoruz ama cinlerle ilgili her atıp tutana da inanılmaz. Bazı şarlatanlar çıkıyor benim cinlerim var, benim cinlerden karım var, vs. şeklinde konuşuyor. Böyle konuşanlar ya şizofren, ya dolandırıcı, yahut şöhret peşinde olan kimseler olabilir. Bir de böyle kitap yazanlar, televizyonlara çıkıp konuşanlar falan vardı. Cinlerle nasıl iletişime geçilebilir, cinlere nasıl hükmedilir, vs. Bazı insanlar da böyle palavralara inanabiliyor.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800
Allah izin verirse bir şekilde görürsün. Senin dediğin gibi her şeyi görsen kafayı dakikasında yersin böyle bir şey yok. Çok azda olsa açabilenler olabilir.